-3%

Човен AQUA-STORM MA260DT PS
10 075 ₴
9 775 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійка Magellan (MA-DT PS) включає гребні човни, обладнані підвісним транцем, що дозволяє встановити двигун потужністю до 3,5 к.с. Вони легкі та просторі, що забезпечує легке транспортування та комфорт під час катання.
Модель MA260DT PS зручна і надійна двомісна. Довжина 260 см., ширина 125 см. і вантажопідйомністю 210 кг. човен MA260DT PS важить всього 18 кг. Крім того, він має чудові морські властивості та забезпечує безпеку, а також комфорт для своїх пасажирів.
Kомплектація човна:
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для зберігання та транспортування - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- Сертифікат CE - 1 шт.
підвісний пластиковий транець - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 125 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 20.5 кг |
| Загальна вага | 20.5 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 775 ₴


