-1%

Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eLUX Vbr FR рама-17" 36B 12.5А*г 500Вт темно-сiрий 2024
33 666 ₴
33 366 ₴
- В наявності
- Код: ELB-D-26-171
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 12.5 А*г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Знімна/незнімна батарея | знімна |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Колір | темно-сирій |
| Максимальна потужність двигуна, Вт | 800 |
| Максимальна швидкість, км/год | 35 |
| Максимальний крутний момент | 36 Н·м |
| Максимальний пробіг, км | 50 |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал рами | ST |
| Модель велосипеда | eLUX |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Зрістовка рами | рама- 17 " |
| Рівні асистування педалюванню | від 0 до 3 |
| Рік | 2024 |
| Сила тока | 17 А А |
| Система асистування педалюванню | Да |
| Сторона приводу | заднє мотор колесо |
| Ток заряда | 2 А |
| Ступінь захисту від вологи | IP54 (захист від пилу і бризок води в будь-якому напрямку) |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | Vbr тріскачка |
| Тип корпусу | алюмінієвий корпус |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. до багажн. |
| Тип мотора | редуктор. |
| Тип роз'ємів | IP65 (захист від пилу і струменiв води) |
| Тип синусоїди контролера | чиста синусоїда |
| Час заряджання батареї | до 6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 366 ₴
