-1%

Велосипед с электроприводом 26" ST Dorozhnik eAQUAMARINE BH рама-17" 36B 12.5А*ч 350Вт синий 2024
28 206 ₴
27 906 ₴
- В наличии
- Код: ELB-D-26-180
+380 (96) 213-41-82
продавец-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Емкость батареи | 12.5 А*г |
| Знімна/незнімна батарея | знімна |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Максимальна потужність двигуна, Вт | 600 |
| Максимальна швидкість, км/год | 35 |
| Максимальний пробіг, км | 50 |
| Максимальный крутящий момент | 36 Н*м |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | eAQUAMARINE |
| Напряжение | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Потужність мотору | 350 Вт |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рівні асистування педалюванню | Нет |
| Рік | 2024 |
| Сила тока | 17 А А |
| Система асистування педалюванню | Нет |
| Сторона приводу | переднє мотор колесо |
| Ступінь захисту від вологи | IP54 (захист від пилу і бризок води в будь-якому напрямку) |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип корпуса | алюмінієвий корпус |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. до багажн. |
| Тип мотора | редуктор. |
| Тип разъемов | IP65 (захист від пилу і струменiв води) |
| Тип синусоїди контролера | модифікована синусоїда |
| Ток заряда | 2 А |
| Час заряджання батареї | до 6 годин |
Информация для заказа
- Цена: 27 906 ₴

