
Велосипед ST 26" SPACE VOYAGER BH рама-17" сливовый (матовый) 2024 крылья, крыло пер., крыло зад., подножка, звонок
6 849,90 ₴
- В наличии
- Код: OPS-SP-26-008
+380 (96) 213-41-82
продавец-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, SKYS/Weiyi |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, Shibo 012F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 3 місяці |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета / тріскачка | Нема |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Цвет | сливовий (матовий) |
| Крылья | Високоміцна сталь, Jingxi Skys |
| Ланцюг | 98 лан., SKYS/Dachang C-1, 1 |
| Материал изготовления | Сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | VOYAGER |
| Ободи | 26" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, SKYS/Jinmawang Skys |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик, Feimin FP-836 |
| Подножка | центральна, Changyu -050 Skys |
| Покришки | 26" x 1,75, SKYS/Jiluer J-156 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 250 мм, без замка, SKYS Chaojin |
| Рост велосипедиста | 160 - 180 см |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, срібний, SKYS/Weiyi |
| Рульова колонка | різьбова , 1", SKYS/Mitchell QLP-6F |
| Ручки керма | Гріпси SKYS/Tongda TD-608 |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 245*210 мм, SKYS/Huabei AZ-018A |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тормоз | Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian |
| Трансмиссия | одношвидкісна |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 40T, Gaten C101 |
Информация для заказа
- Цена: 6 849,90 ₴

