
Велосипед AL 29" Formula ZEPHYR 3.0 DD CS рама-21" синий 2024
12 372 ₴
- В наличии
- Код: OPS-FR-29-261
+380 (96) 213-41-82
продавец-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага Нетто | 15 кг |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, сталь+алюміній |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, WANGZHEN 282RB |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, WANGZHEN 282FBQ |
| Втулки | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, передній ексцентрик |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колеса | 29 " |
| Дополнительно | підніжка |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4009-L-2, 9 швидк. |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | SUNSHINE CS-HR9-36, 9 швидк., 11-36Т |
| Категорія велосипеду | Гірський |
| Код Цвета HTML | #0000ff |
| Количество скоростей | 18 шв. |
| Ланцюг | 112 лан., TEC C-9, 9 |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | ZEPHYR 3.0 |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Передній перемикач | L-twoo FD-V5009L-2 |
| Подножка | бокова |
| Покришки | 29" x 2.10, COMPASS W3104 |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 27.2 мм х 400 мм, з замком, JIASHIHE JSH-327 |
| Рост велосипедиста | 185 - 193 см |
| Ростовка рами | рама- 21 " |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A5 SL-V4009, 18 |
| Рік | 2024 |
| Сідло | 280*160 мм, CRO 2503-01 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тормоз | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36-22T, HOX FSD-105 |
Информация для заказа
- Цена: 12 372 ₴

