-38%

Килимок туристичний, для пікніка, 150х180см.
795 ₴
495 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний яскравий килимок. Легко складається у маленький компактний рулон. Розкладається в скатертину, плед або покривало, все залежить від ваших потреб у використанні.
Характеристики:
Розміри: 150х180 см
Матеріал: поліестер.
Колір: зелений, червоний, синій.
Вага: 0,69 кг.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 7 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Габаритні розміри гамака | |
| Висота | 700 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 600 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Да |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 70 мм |
| Матеріал стільниці | МДФ покритий пластиком |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴

