
Педалі VP VP-F55 складана, 9/16"х20Т, вісь Steel, корпус чорний Nylon
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: PED-42-42
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипедні педалі VPE-F55 призначені для міських велосипедів. Корпус виготовлений із нейлону, вісь — з борної сталі. Матеріали дуже міцні та довговічні, що дуже важливо для педалей. Конструкція педалі має складну форму, що допоможе зробити велосипед менш габаритним під час зберігання, особливо добре такі педалі підходять для складаних велосипедів. Обладнані світловідбивачі для підвищення безпеки їзди в темну пору доби.
Характеристики:
Призначення: City, Folding
Корпус: нейлон
Вісь: борна сталь
Розміри: 108.5x71.5 мм (56.6x69.5 мм у складеному стані)
Резьба: 9/16"
Підшипники: кулькові
Вага: 424 г (пара)
Характеристики:
Призначення: City, Folding
Корпус: нейлон
Вісь: борна сталь
Розміри: 108.5x71.5 мм (56.6x69.5 мм у складеному стані)
Резьба: 9/16"
Підшипники: кулькові
Вага: 424 г (пара)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 424 грами |
| Тип | Педаль |
| Матеріал | термопласт |
| Призначення | Міський велосипед |
| Найменування Укр | Педалі VP VP-F55 складна, 9/16" х20Т, вісь Steel, корпус чорний Nylon |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 107 х 69. 5 мм |
| Стандарт різі | 9/16" |
| Тип педалі | Платформа |
| Тип підшипника педалі | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
