
Покришка 24x1.90 (50-507) Rubena (Mitas) WINNER V45 Classic, чорна
517 ₴
- В наявності
- Код: TIR-B9-08
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна покришка для експлуатації як асфальтовим, так і ґрунтовим сухим покриттям. Підходить для підліткових велосипедів.
Центральна частина не має високих шипів, що забезпечує гарний накат, а бічні ґрунтозацепи підвищують зчеплення покришки на перетятій місцевості та в поворотах. Гарний вибір для міста та туризму.
Характеристики
Розмір: 24x1.90 (50-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 85 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 3,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 730 г.
Центральна частина не має високих шипів, що забезпечує гарний накат, а бічні ґрунтозацепи підвищують зчеплення покришки на перетятій місцевості та в поворотах. Гарний вибір для міста та туризму.
Характеристики
Розмір: 24x1.90 (50-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 85 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 3,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 730 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 730 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 24" (507 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 85 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 24x1.95 (50x507) MITAS (RUBENA) WINNER V45 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 24" x 1. 90" (50x507) |
| Рекомендований тиск | до 3. 2 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 50 мм (1.90") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴
