
Покрышка 28x2.35 (60-622) Schwalbe BIG APPLE HS430 R-Guard B/B-SK+RT EC, 67EPI
2 088 ₴
- В наявності
- Код: TIR-O3-376
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Schwalbe MARATHON WINTER призначена для безпечних поїздок взимку. У разі зниженого тиску повітря шипи добре утримують велосипед на обмерзлих дорогах, а за максимального — забезпечують чудове кочення з мінімальним шумом.
Міцний компаунд Winter розроблений спеціально для зими, він не схильний до дії низьких температур. За захист від проколів відповідає спеціальний 5-мм шар SmartGuard із частково переробленої гуми — він захищає навіть від проколів кнопками.
Якщо ви з тих, для кого немає поняття "несезон", — вам необхідна покришка із шипами для безпечних зимових велопрогулянок.
Характеристики
Розмір: 28x2.00 (50-622).
Рекомендований тиск: 2,5-5 Bar.
Навантаження: 115 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Winter.
Версія: SmartGuard.
EPI: 67.
Кількість шипів: 208.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 1265 г.
Міцний компаунд Winter розроблений спеціально для зими, він не схильний до дії низьких температур. За захист від проколів відповідає спеціальний 5-мм шар SmartGuard із частково переробленої гуми — він захищає навіть від проколів кнопками.
Якщо ви з тих, для кого немає поняття "несезон", — вам необхідна покришка із шипами для безпечних зимових велопрогулянок.
Характеристики
Розмір: 28x2.00 (50-622).
Рекомендований тиск: 2,5-5 Bar.
Навантаження: 115 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Winter.
Версія: SmartGuard.
EPI: 67.
Кількість шипів: 208.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 1265 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 890 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | RaceGuard |
| Компаунд | Endurance |
| Максимальне навантаження | 145 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x2.35 (60-622) Schwalbe BIG APPLE HS430 RaceGuard B / B-SK + RT EC 67EPI |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 67 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 2. 35" (60x622) |
| Рекомендований тиск | до 4. 0 атм |
| Ширина покришки | 60 мм (2.35") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088 ₴
