
Кермова колонка 1-1/8" VP MH-308E St 153 гр напівінтенсивна
425 ₴
- В наявності
- Код: HSE-02-52
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: напівінтегрована
Підшипники: сепараторні
Матеріал: сталь
Покриття: порошкове
Розмір: 1-1/8"
Діаметри: 25,4/44/30
Висота, мм: 17,5+3 = 20,5
Вага: 153 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 153 грами |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 20. 5 мм мм |
| Діаметр | 25. 4/44/30 мм см |
| Кількість частин | 9 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP MH-308E St 153гр. Напівінтегрована |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴
