
Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A05AC Al напівінтегрована на промпідшип.
1 525 ₴
- В наявності
- Код: HSE-02-42
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: VP. Напівінтегрована кермова колонка VP-A05AC, вона призначена для встановлення як на шосейні, так і на гірські велосипеди (якщо дає змогу розмір кермової склянки) Виготовлена ця кермова з матеріалів, як-от сталь (стальні чашки) й алюміній (кришки з алюмінію) У цій кермовій застосовуються закриті промислові підшипники MH-P04, перевагою яких є довговічність і невибагливість. Зверніть увагу на розмір у мм.Характеристики: Матеріал виробництва: алюміній/сталь.Діаметр: 28,6 / 41,4 / 30 мм.Висота: 18,2 + 4,9 = 23,1 мм.К-во частин: 7 шт. Оптвет: чорний.Вага: 73 грамів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 грами |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 23. 1 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/41. 4/30 мм см |
| Кількість частин | 7 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A05AC Al напівінтегрована, картриджні вальниці |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴
