
Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A45AC, Ø 28.6/44/30, пром. підшипник, чорний
1 332 ₴
- В наявності
- Код: HSE-47
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: напівінтегрована
Матеріал: анодований алюміній
Розмір: 1-1/8"
Діаметр: 28.6/44/30 мм
Висота: 7.3+2.7=10 мм
Підшпники: промислові (MH-P03: 41x6.5x45 coreX)
Вага: 80 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 10 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/44/30 мм см |
| Кількість частин | 7 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A45AC, Ø28.6/44/30, пром. підшипник чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴
