
Кермова колонка VP VP-A61ACK
1 224 ₴
- В наявності
- Код: HSE-44
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: VP. Чудової якості кермова колонка VP-A61ACK, призначена для використання на дорожніх або шосейних велосипедах. Має інтегровану конструкцію, тобто підшипники вкладаються безпосередньо в кермовий стакан на вже зарані підготовлені місця заводом виробником. Виготовлена ця кермова з анодованого алюмінію, що робить її дуже легкою. Постачається з напівкартридними підшипниками (MH-P03M)
Зверніть увагу на розмір у мм.
Характеристики:
Розмір: 1,1/8" дюйма. Діаметр: 28.6 / 41 / 30 мм. Висота: 11.25 + 0.65 = 11.9 мм. Підшипники: закриті напівкартриджі (MH-P03M). Кількість частин: 5 шт. Вага: 58 грамів.Квіт: чорний.
Зверніть увагу на розмір у мм.
Характеристики:
Розмір: 1,1/8" дюйма. Діаметр: 28.6 / 41 / 30 мм. Висота: 11.25 + 0.65 = 11.9 мм. Підшипники: закриті напівкартриджі (MH-P03M). Кількість частин: 5 шт. Вага: 58 грамів.Квіт: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 11. 9 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/41/30 мм см |
| Кількість частин | 6 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка VP VP-A61ACK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Інтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴
