
Покрышка 700x40C (42-622) Rubena SEPIA V71 Classic, (STS)+(RS) черная
792 ₴
- В наявності
- Код: TIR-49-06
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Rubena (Mitas) SEPIA V71 Classic розроблена для асфальту та укатаного ґрунту. Майже гладка центральна доріжка забезпечує відмінне кочення та низький рівень шуму. Глибокий протектор з обох боків і широко рознесені шипи гарантують гарне зчеплення, утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос. Покришка має додатковий захист від проколів і завдяки своїй зносостійкості підходить для електровелосипедів. STOP THORN — технологія захисту шин у вигляді смуги гуми під протектором шини по всьому колу. Відмінний вибір для повсякденної їзди. Характеристики Розмір: 700 x40C (42-622). Рекомендований тиск: до 500 kPa. Навантаження: 115 кг. Тип: жорсткий. Додатковий захист: STOP THORN SMART, 29TPI, захист 1 мм, REFLEX (RS). Конструкція: Classic. ETRO: 42-622. Безкамерне використання: ні. Колір: чорний,світловідбивна смуга збоку. Вага: 760 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 740 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Картинки | 23736139,23736140 |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 115 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 700x40C (42-622) Rubena SEPIA V71 Classic, (APS) + (RS) чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 700 х 40С (42x622) |
| Рекомендований тиск | до 5. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 42 мм (1.60") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴



