
Покришка 24x2.10 (54-507) Rubena (Mitas) Ocelot V85 чорна
578 ₴
- В наявності
- Код: TIR-59-37
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas OCELOT V85 Classic розширить можливості вашого МБ. Покришка чудово працює в позашляхових умовах на твердих і середньо-мертвих ґрунтах. Практично в будь-яких ситуаціях велосипед залишається керованим.
Протектор спроєктований у такий спосіб: центральні блоки формують доріжку, яка знижує опір коченню, а бічні шипи особливої форми забезпечують чудове зчеплення з ґрунтовою дорогою. Геометрія протектора розроблена для гарного самоочищення, що важливо під час їзди ґрунтами. Шина виготовлена на основі базового компаунда — міцної та надійної гуми. Антипрокольний захист гарантує довговічність покришки.
Характеристики
Розмір: 24x2.10 (54-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 106 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4 атм.
Колір: чорний.
Вага: 820 г.
Протектор спроєктований у такий спосіб: центральні блоки формують доріжку, яка знижує опір коченню, а бічні шипи особливої форми забезпечують чудове зчеплення з ґрунтовою дорогою. Геометрія протектора розроблена для гарного самоочищення, що важливо під час їзди ґрунтами. Шина виготовлена на основі базового компаунда — міцної та надійної гуми. Антипрокольний захист гарантує довговічність покришки.
Характеристики
Розмір: 24x2.10 (54-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 106 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4 атм.
Колір: чорний.
Вага: 820 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 820 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 24" (507 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 106 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 24x2.10 (54-507) MITAS (RUBENA) Ocelot V85 чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 24 x 2,10 (54 - 507) |
| Рекомендований тиск | до 4. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 54 мм (2.10") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴
