
Велосипед 27,5" Cannondale BAD BOY 3 рама — M 2025 BBQ чорно-матовий
42 798 ₴
- В наявності
- Код: SKD-71-38
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний велосипед Cannondale BAD BOY 3, що привертає до себе увагу, створений для активної їзди містом. Легкий і мобільний, такий байк ідеальний в умовах завантажених вулиць. Проскочити між припаркованими машинами, маневрувати на вузькій коробці, подолати нерівне дорожнє покриття й розігнатися на вільній трасі — з BAD BOY можливо все!
Геометрія рами спроєктована так, щоб посадка була комфортною й райдер міг провести в сідлі цілий день, але водночас зберігаючи маневровість і динамічність байка. Рама виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з використанням технології SmartForm — труби посилені в місцях підвищеного навантаження, водночас вага залишається низькою. Плоскі шви — це не тільки елемент краси, але й підвищення міцності рами, оскільки вони проходять подвійне зварювання та шліфування, що дає змогу виявити слабкі ділянки та відразу ж їх виправити ще на стадії виготовлення велосипеда.
Однонога вилка Lefty, одна з багатьох фірмових відмітних рис Cannondale, досі дивує перехожих, не залишаючи без уваги ні велосипед, ні райдера. Внутрішнє проведення тросів виконує не тільки практичну функцію їхнього захисту, але й робить велосипед естетичнішим. Також на верхній трубі рами є гумовий бампер, який дасть змогу пришарувати велосипед до дерева або стовпа, не боячись пошкодити фарбу.
Гідравлічні гальма Shimano MT200 дуже ефективні: досить трохи натиснути на гальмівну ручку, і вони миттєво спрацьовані. Завдяки цьому можна безпечно кататися бездоріжжям і з'їжджати з крутих спусків. Трансмісія початкового рівня від Shimano дасть змогу підібрати передачу для будь-якого типу рельєфу, чи то швидкісний заїзд асфальтом, чи то прогулянка горбистими заміськими стежками. Додаткову динаміку велосипеду надають маневрові колеса діаметром 27,5 дюйма, які взуті в широкі покришки WTB Byway 650bx40c з напівсліковим протектором. Центральна гладка доріжка дає змогу байку швидко котитися рівною й твердою поверхні, а бічні зачепи допоможуть встояти під час поворотів на ґрунті та траві.
Геометрія рами спроєктована так, щоб посадка була комфортною й райдер міг провести в сідлі цілий день, але водночас зберігаючи маневровість і динамічність байка. Рама виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з використанням технології SmartForm — труби посилені в місцях підвищеного навантаження, водночас вага залишається низькою. Плоскі шви — це не тільки елемент краси, але й підвищення міцності рами, оскільки вони проходять подвійне зварювання та шліфування, що дає змогу виявити слабкі ділянки та відразу ж їх виправити ще на стадії виготовлення велосипеда.
Однонога вилка Lefty, одна з багатьох фірмових відмітних рис Cannondale, досі дивує перехожих, не залишаючи без уваги ні велосипед, ні райдера. Внутрішнє проведення тросів виконує не тільки практичну функцію їхнього захисту, але й робить велосипед естетичнішим. Також на верхній трубі рами є гумовий бампер, який дасть змогу пришарувати велосипед до дерева або стовпа, не боячись пошкодити фарбу.
Гідравлічні гальма Shimano MT200 дуже ефективні: досить трохи натиснути на гальмівну ручку, і вони миттєво спрацьовані. Завдяки цьому можна безпечно кататися бездоріжжям і з'їжджати з крутих спусків. Трансмісія початкового рівня від Shimano дасть змогу підібрати передачу для будь-якого типу рельєфу, чи то швидкісний заїзд асфальтом, чи то прогулянка горбистими заміськими стежками. Додаткову динаміку велосипеду надають маневрові колеса діаметром 27,5 дюйма, які взуті в широкі покришки WTB Byway 650bx40c з напівсліковим протектором. Центральна гладка доріжка дає змогу байку швидко котитися рівною й твердою поверхні, а бічні зачепи допоможуть встояти під час поворотів на ґрунті та траві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C33300M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Lefty, жесткая, шток 1-1/8" |
| Втулки | Lefty 50 — передня; Formula DC-1422 QR - задняя |
| Вынос | Алюміній 6061, 31.8, 60 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Comfort |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Altus |
| Заднє гальмо | Дисковий гідравлічний Shimano MT200, ротор RT26 160 мм |
| Картинки | 16729256 |
| Касета | Shimano HG41, 11-31, 9-ск. |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Bad Boy |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Badboy |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Cannondale BAD BOY 3 рама - M 2025 BBQ чорно-матовий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, двостінні, 32 спиці |
| Педалі | Cannondale Urban Pedal |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, хомут 31.8 |
| Переднє гальмо | Дисковий гідравлічний Shimano MT200, ротор RT26 160 мм |
| Підсідельний штир | Алюміній, 31.6 x 350 мм |
| Покришки | WTB Byway, 650b x 40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Алюміній SmartForm C2, інтегрований бампер, каретка BSA, кермова 1-1/8" |
| Рост | 165-177 см |
| Кермова колонка | Напівінтегрована |
| Кермо | Алюміній 6061 з подвійним батингом, підйом 25 мм, ширина 680 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Easy Fire EF505, 2x8 |
| Ручки гальма | Shimano MT200 гідравлічні |
| Сідло | Cannondale Urban |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8, 8-ск. |
| Шаблон продукту | Міські |
| Шатуни | Shimano, 46/30 |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 798 ₴

