
Покришка 700x28C (28-622) Rubena (Mitas) FLASH V66 Classic, чорна
410 ₴
- В наявності
- Код: TIR-85-03
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка для використання на міських вулицях та заміських трасах, чудово підійде і для сухої вкатаної ґрунтовки в волосіні. Гарний вибір для встановлення на велосипеди прогулянкового рівня.
Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати та легко утримувати швидкість, водночас покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Характеристики
Розмір: 700x28C (28-622).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 78 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 7 атм.
Колір: чорний.
Вага: 430 г.
Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати та легко утримувати швидкість, водночас покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Характеристики
Розмір: 700x28C (28-622).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 78 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 7 атм.
Колір: чорний.
Вага: 430 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 430 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 78 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 700x28C (28-622) MITAS (RUBENA) FLASH V66 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 1,10"х28" (28x622мм) 700 x 28С |
| Рекомендований тиск | до 7,0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 28 мм (1.1") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
