
Каретка SUN RACE BBS15 118 мм квадрат шир 68 мм
443 ₴
- В наявності
- Код: BBS-00-12
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж каретки BBS15 з квадратним валом на промислових підшипниках для встановлення на велосипеди з каретковим вузлом завширшки 107 мм. Належить до елементів трансмісії початкового рівня. Вал, чашки та корпус виготовлені зі сталі. Болти в комплекті.
Характеристики
Тип: під квадрат
Стандарт: BSA
Довжина вала: 118 мм
Ширина кареткового стакана: 68 мм
Підшипники: промислові
Вага: 338 г
Характеристики
Тип: під квадрат
Стандарт: BSA
Довжина вала: 118 мм
Ширина кареткового стакана: 68 мм
Підшипники: промислові
Вага: 338 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNRACE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 338 грамів |
| Тип | Каретка |
| Довжина осі | 118 мм |
| Найменування Укр | Каретка SUN RACE BBS15 118 мм квадрат шир 68 мм |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підкачувальна склянка | 68 мм |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Тип каретки | Квадрат |
| Тип підшипника | картриджний |
| Тип різі | BSA: 1,37"х24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴
