
Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 52см 2024 Gloss Black/Pink
31 290 ₴
- В наявності
- Код: SKD-91-39
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marin Nicasio створений для райдерів, які шукають класичний сталевий велосипед із комфортною посадкою і витривалою рамою, який йде в ногу з часом і сконструйований за сучасними канонами велобудівлі.
Рама зроблена з хромолібденової сталі Series 1 марки 4130. Завдяки подвійному баттуванню труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден практично не схильний до корозії, він легший і набагато міцніший за звичайну сталь і здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дає рамі та виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Пір'я зроблені досить короткими, для надання велосипеду динаміки під час розгону та їзди вгору. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок до 700Cx40 мм або 650Bx47 мм, що неабияк розширює можливості велосипеда та дає змогу ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Завдяки комфортній геометрії рами велосипедист може проводити в сідлі багато часу та не втомлюватися, що дуже важливо під час повсякденної їзди та туристичних заїздів. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвату та надає більше простору для закріплення наручної сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила та безліч кріплень під фляги, насос та інші аксесуари.
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах із внутрішньою шириною 19 мм. Обути колеса в сликові покришки Vee Tire Apache Chief 700Cx30 мм із водовідвідними канавками, вони дають чудовий накат у будь-яку погоду. Надійні дискові механічні гальма Promax Render R Road працюють у будь-яких умовах, а високий рівень ремонтопридатності забезпечує їм довгий період експлуатації. Трансмісія представлена молодшою шосейною групою навісного обладнання Shimano Claris, яка чудово справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги.
Marin Nicasio — це комфортний велосипед зі спортивною душею, який здатний сьогодні швидко нестися в міському потоці машин, а завтра вирушить у подорож у пошуках нових пригод.
Рама зроблена з хромолібденової сталі Series 1 марки 4130. Завдяки подвійному баттуванню труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден практично не схильний до корозії, він легший і набагато міцніший за звичайну сталь і здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дає рамі та виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Пір'я зроблені досить короткими, для надання велосипеду динаміки під час розгону та їзди вгору. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок до 700Cx40 мм або 650Bx47 мм, що неабияк розширює можливості велосипеда та дає змогу ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Завдяки комфортній геометрії рами велосипедист може проводити в сідлі багато часу та не втомлюватися, що дуже важливо під час повсякденної їзди та туристичних заїздів. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвату та надає більше простору для закріплення наручної сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила та безліч кріплень під фляги, насос та інші аксесуари.
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах із внутрішньою шириною 19 мм. Обути колеса в сликові покришки Vee Tire Apache Chief 700Cx30 мм із водовідвідними канавками, вони дають чудовий накат у будь-яку погоду. Надійні дискові механічні гальма Promax Render R Road працюють у будь-яких умовах, а високий рівень ремонтопридатності забезпечує їм довгий період експлуатації. Трансмісія представлена молодшою шосейною групою навісного обладнання Shimano Claris, яка чудово справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги.
Marin Nicasio — це комфортний велосипед зі спортивною душею, який здатний сьогодні швидко нестися в міському потоці машин, а завтра вирушить у подорож у пошуках нових пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 732432 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Хром-молібден, кріплення багажника та крил, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin Comfort Bar Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris 8-Speed |
| Заднє гальмо | Promax Render R Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16664828 |
| Касета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Marin NICASIO |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Nicasio |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 52см 2024 Gloss Black/Pink |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні, внутрішня ширина 19 мм |
| Педалі | Commute, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Переднє гальмо | Promax Render R Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Apache Chief, 700Cx30 мм |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 52 |
| Рама | Series 1 хромо-молібден, подвійний баттинг, Beyond Road Geometry, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 160-168 см |
| Кермова колонка | FSA No.8D, пром. підшипники |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки гальма | Shimano Claris, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | FSA Tempo Compact, 50/34T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 290 ₴

