
Велосипед 20" Pride MINI 3 2025 жовтий
19 698 ₴
- В наявності
- Код: SKD-54-67
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Mini — це легкий і компактний складаний велосипед. Він займає обмаль місця, даючи змогу без зусиль знайти йому місце у квартирі, перевозити в машині та в громадському транспорті, і навіть брати із собою в кафе.
Рама виготовлена з алюмінію, а вилка з легованої сталі. Таке компонування дало змогу зробити велосипед легким і комфортним одночасно, адже сталь чудово поглинає вібрацію від дорожнього полотна. Додатковий комфорт дає м'яке та широке сідло з пружинами, а також пряма посадка та можливість регулювання керма за висотою. Міцні механізми складання з надійними замками розташовані на рамі, складаючи велосипед навпіл, і на кермовій колонці, складаючи кермо. Щоб ще більше зменшити габарити, можна опустити сідло та скласти педалі. Механізми не вимагають використання інструмента.
Колеса зібрані на міцних подвійних ободах і взуті в широкі напівслікові покришки, вони мають гарне зчеплення на асфальті та втрамбованому ґрунті. Заднє гальмо виготовлені в класичному стилі: для того, щоб загальмувати досить почати обертати педалі у зворотному напрямку. Переднє ж гальмо ободне з ручкою, розташованою на кермі. У задньому колесі встановлена планетарна втулка на 3 швидкості. На відміну від класичного перемикача, така трансмісія довговічніша та менше вимагає до себе уваги.
Pride Mini підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил. Для зручності він обладнаний центральною підніжкою.
Підходить для велосипедистів зі зростом від 145 см до 175 см
Рама виготовлена з алюмінію, а вилка з легованої сталі. Таке компонування дало змогу зробити велосипед легким і комфортним одночасно, адже сталь чудово поглинає вібрацію від дорожнього полотна. Додатковий комфорт дає м'яке та широке сідло з пружинами, а також пряма посадка та можливість регулювання керма за висотою. Міцні механізми складання з надійними замками розташовані на рамі, складаючи велосипед навпіл, і на кермовій колонці, складаючи кермо. Щоб ще більше зменшити габарити, можна опустити сідло та скласти педалі. Механізми не вимагають використання інструмента.
Колеса зібрані на міцних подвійних ободах і взуті в широкі напівслікові покришки, вони мають гарне зчеплення на асфальті та втрамбованому ґрунті. Заднє гальмо виготовлені в класичному стилі: для того, щоб загальмувати досить почати обертати педалі у зворотному напрямку. Переднє ж гальмо ободне з ручкою, розташованою на кермі. У задньому колесі встановлена планетарна втулка на 3 швидкості. На відміну від класичного перемикача, така трансмісія довговічніша та менше вимагає до себе уваги.
Pride Mini підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил. Для зручності він обладнаний центральною підніжкою.
Підходить для велосипедистів зі зростом від 145 см до 175 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Задні гальма | Ножний |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MINI21 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | жорстка PRIDE Hi-ten |
| Втулки | перед: Quando, сталь, 36 сп / зад: Shimano Nexus 3, 36 сп |
| Вынос | PRIDE, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 20" |
| Задній перемикач | Shimano Nexus 3 spd (планетарна втулка) |
| Категорія велосипеда | Складные |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Mini |
| Модельний ряд внутр. асорт. | mini 3 |
| НайменуванняEng | 20" Pride Mini 3 2021 Yellow |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Pride MINI 3 2025 жовтий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 20 мм |
| Особливості велосипеда | складной |
| Особливості рами | Складана |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підсідельний штир | 33,9x530 мм, алюміній |
| Покришки | Напивслик Innova 20х2.2 " |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній, 20", складана конструкція |
| Рост | 150-180 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х540 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Shinamo Sl-35 |
| Спиці | сталь, 14G |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | ножний + обідній |
| Трансмісія | планетарна |
| Колір велосипеда | Жовтий |
| Шаблон продукту | Міські |
| Шатуни | Prowheel 46T, 170 мм, алюміній |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 698 ₴
