
Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама — S 2024 чорний
54 012 ₴
- В наявності
- Код: SKD-01-89
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАРОДНИЙ ГРІВЕЛ
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію жорсткішою
Труби рами зроблені із застосуванням технологій батинг і гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Гравійна трансмісія Shimano GRX впевнено працює і на високих швидкостях, і в крутих підйомах, і в поганих погодних умовах
Дуали Shimano GRX, зі змінною конструкцією важеля, справедливо вважаються одними з найзручніших ручок серед наявних
Дискова гідравліка Shimano GRX 400 має потужне гальмівне зусилля й дуже гарну модуляцію, велосипед зупиняється саме там, де запланував райдер
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками Novatec і міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію жорсткішою
Труби рами зроблені із застосуванням технологій батинг і гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Гравійна трансмісія Shimano GRX впевнено працює і на високих швидкостях, і в крутих підйомах, і в поганих погодних умовах
Дуали Shimano GRX, зі змінною конструкцією важеля, справедливо вважаються одними з найзручніших ручок серед наявних
Дискова гідравліка Shimano GRX 400 має потужне гальмівне зусилля й дуже гарну модуляцію, велосипед зупиняється саме там, де запланував райдер
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками Novatec і міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX8423 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жорстка |
| Втулки | Novatec, алюміній, 32 сп., пром. Підшипник |
| Вынос | PRIDE, S=60мм, M=75мм, L\XL=90мм, XXL=105мм алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | SHIMANO GRX RD-RX400 |
| Картинки | 16709446,16709447 |
| Касета | Shimano HG50-10, 11-36, 10шв |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.4 |
| НайменуванняEng | 28" PRIDE ROCX 8.4 Frame - S 2023 Black |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама - S 2024 чорний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19мм, під безкамерку |
| Передній перемикач | Shimano Sora FD-R3000 |
| Підсідельний штир | 27,2x350мм алюміній |
| Покришки | Kenda Kick-Back 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700С, вісь 12*142 |
| Рост | 165-175 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, шириною S-400, M-420, L\XL-440мм, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano GRX ST-RX400, 2x10 шв. |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano GRX 400, дискові гідравлічні |
| Гальмівні ручки | Shimano GRX ST-RX400 |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорно-сірий |
| Шатуни | Prowheel, S\M-170, L\XL 175мм, 34/46з, порожниста вісь, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 012 ₴


