
Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама — L 2024 жовтий
39 690 ₴
- В наявності
- Код: SKD-73-01
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАРОДНИЙ ГРІВЕЛ
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію жорсткішою
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Позаду встановлений перемикач для гірських велосипедів Shimano Alivio, що дає змогу впевнено перемикатися в складних умовах
Одні з найкращих механічних дискових гальм Avid BB5 впевнено працюють за будь-яких обставин
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками Novatec і міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію жорсткішою
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Позаду встановлений перемикач для гірських велосипедів Shimano Alivio, що дає змогу впевнено перемикатися в складних умовах
Одні з найкращих механічних дискових гальм Avid BB5 впевнено працюють за будь-яких обставин
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками Novatec і міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX82CF23 |
| Вага | 11,9 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон |
| Втулки | Novatec, алюміній, 32 спа. , промпідшипники |
| Вынос | PRIDE, довжина: S=60 мм, M = 75 мм, L/XL.=90 мм, XXL = 105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Alivio, 9 скоростей |
| Картинки | 16723602,16723603 |
| Касета | Shimano HG200-9, 11-32, 9 скоростей |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.2 |
| НайменуванняEng | 28" PRIDE ROCX 8.2 CF frame - L 2023 yellow |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама - L 2024 жовтий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм, підтримують безкамерне використання |
| Передній перемикач | Shimano Claris FD-R2000, 2 швидкості |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм алюміній |
| Покришки | Kenda Happy Medium 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700С, вісь 12х142 |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки S-400, M-420, L/XL-440 мм, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano Sora ST-R3000, 2x9 швидкостей |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Ad BB5 Road, механічні дискові |
| Гальмівні ручки | Shimano Sora ST-R3000, механічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Жовтий |
| Шатуни | Prowheel, S/M-170, L/XL 175 мм, 34/46 см, порожниста вісь, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 690 ₴


