
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама — S 2025 рожевий
18 690 ₴
- В наявності
- Код: SKD-86-41
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 7.3 — це покращена версія аматорської моделі Stella з гірської лінійки Fun, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед чудово підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневреність, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією й потужністю гальмування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія аматорського рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 7.3 стане чудовим вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневреність, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією й потужністю гальмування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія аматорського рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 7.3 стане чудовим вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | STELLA7322 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCT, хід 100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 80 мм, L = 100 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano RD-M3000 Acera 9 скоростей |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Картинки | 16728729,16728730 |
| Касета | Shimano M200, 11-36T, 9 скоростей |
| Категорія велосипеда | Гірські, пісочні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 7.3 |
| НайменуванняEng | 27.5" Pride Stella 7.3 Frame - S 2022 Pink |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - S 2025 рожевий |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-M2000 ALTUS 3 скорости |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Алюминий 30,4x350 |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1'', універсальні |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 155-165 см |
| Кермо | PRIDE алюміній, 25,4х680мм, підйом 20 мм |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M2000 ALTUS, 3x9 швидкостей |
| Ручки гальма | Shimano BR-MT200 |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Рожевий |
| Шатуни | Prowheel, алюміній, 22/30/40T, 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 690 ₴


