
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.2 рама — L 2023 бірюзовий (задній і передній перемикачі та манетка —
19 320 ₴
- В наявності
- Код: SKD-50-06
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marvel 7.2 — це аматорська модель гірської лінійки Pride Bikes. Цей велосипед чудово підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневровість, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримачів і насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х7, з перемикачами Microshift, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Marvel 7.2 стане чудовим вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневровість, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримачів і насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х7, з перемикачами Microshift, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Marvel 7.2 стане чудовим вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL7222m |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, хід 100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 с., промпідшипник, задня 141мм |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 75 мм, L = 90 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M46L 8ск |
| Заднє гальмо | Radius CX-7, дискові механічні |
| Картинки | 16728662,16728663 |
| Касета | MICROSHIFT HG-h082 11-34T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marvel 7.2 |
| НайменуванняEng | 27.5" PRIDE MARVEL 7.2 frame - L 2022 turquoise (rear and front switches and tamnet - Microshift) |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.2 рама - L 2023 бірюзовий (задній і передній перемикачі та манетка - MICROSHIFT) |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 19 мм |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-M30 3ск |
| Переднє гальмо | Radius CX-7, дискові механічні |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм, алюміній |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1'', універсальні |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31,8х700 мм, підйом 25 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT TS-39 3х8 |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бірюзовий |
| Шатуни | Prowheel, 22/30/40T, 175 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 320 ₴


