
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - S 2025 Gloss Black/Chrome
19 950 ₴
- В наявності
- Код: SKE-74-88
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГІБРИДНИЙ ВЕЛОСІПЕД ВІД ОДНОЮ З ОПИНЕЙШИХ ВЕЛОСІПЕДНИХ КОМПАНІЙ
Каліфорнійці Marin Bikes починаються як виробник гірських велосипедів ще у 80-х, беручи активну участь у змаганнях. Тому досвід створення швидких, динамічних і різких велосипедів їм не займати. І весь цей досвід вони застосували під час створення лінійки міських байків Kentfield.
Він поєднує в собі посадку гірського велосипеда зі швидкістю асфальтових моделей, даючи змогу мчати міськими вуличками, перестрибуючи лежачих поліцейських і різко змінюючи напрямок.
Тим же, хто віддає перевагу їзду заміськими дорогами та прогулянки парковими стежками, сподобається передбачуване керування велосипеда, широкі та чіпкі покришки, а також навісне обладнання, як у гірських байків.
РАМА І ВИЛИКА
Геометричну взяли від класичних кроскантрійників, що дає змогу легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає чудовий огляд.
Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії та чудово справляється зі скручуваннями, даючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс.
Вилку зробили зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися під час тривалої їзди.
Дробаути біля вилки зробили в стилі BMX велосипедів.
Проводину захистили всередину рами, щоб зменшити ймовірність її пошкодження й полегшити чищення велосипеда після їзди в дощовиту погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливішим.
Рама та вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що додає їм міцності.
Покришки GPVee 700Сх40 створені в колаборації Vee Tire і Marin Bikes. Протектор має універсальний малюнок, що підходить для будь-якого типу покриття, і захист від проколів.
Трансмісія початкового рівня Shimano Tourney на 7 передач дає змогу швидко їхати рівними ділянками та легко підійматися на пагорби.
Попереду велосипед має 1 зірку на 38 зубів, а ззаду 7 із касетою на 11-34 зубів. Таке співвідношення чудово підходить для міської їзди в рівнинній місцевості.
Те, що немає переднього перемикача, неабияк зменшує загальну вагу велосипеда, а заміна трійника з величезною зіркою на шатуни з однією ще й покращує прохідність велосипеда, завдяки збільшеному кліренсу.
За зупинку відповідають механічні дискові гальма. Вони безвідмовно працюють у будь-яку погоду та в будь-яку пору року, водночас можуть похвалитися доброю ремонтопридатністю й нехитрим обслуговуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | KENTFIELD122 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Сталь, кріплення багажника, крил і фляготримачів, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 32H |
| Вынос | Marin алюміній, затискач 31.8 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin County |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Tourney 7 скоростей |
| Заднє гальмо | Clark's CMD-23, механічні, дискові, ротор 160 мм, сумісні з колодками Shimano |
| Картинки | 16709868 |
| Касета | SunRace 7 швидкостей, 11-34T |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin KENTFIELD |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Kentfield 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - S 2025 Gloss Black/Chrome |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні, 32H |
| Педалі | Commute Platform |
| Переднє гальмо | Clark's CMD-23, механічні, дискові, ротор 160 мм, сумісні з колодками Shimano |
| Підсідельний штир | Marin алюміній, 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire GPVee, 700Сx40 мм, захист від проколів |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 1 алюміній 6061, кріплення для крил і багажника, QR |
| Рост | 152-163 см |
| Кермова колонка | FSA 888 |
| Кермо | Marin алюміній, підйом 30 мм, 12 | назад |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 7 швидкостей |
| Ручки гальма | Алюміній |
| Сідло | Marin Adventure Plush |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Кований алюміній, сталева зірка 38T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 950 ₴

