
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL 2024 MGO
50 358 ₴
- В наявності
- Код: SKE-16-12
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СПРАВЖНЯ УНІВЕРСАЛ
Topstone — це простий, надійний і неймовірно веселий гравійник, створений для справжніх шанувальників пригод і фанових покошок. Він готовий сьогодні нестися міськими вуличками та лісовими стежками, а вже завтра вирушити в подорож довжиною в кілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Легке та впевнене керування, невибагливі та витривалі компоненти, а також дуже комфортна геометрія, все це дало змогу гравійнику від Cannondale стати популярним у райдерів у всьому світі й обрости величезною армією відданих фанатів.
РАМА І ВИЛИКА
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою батованих труб, що мають збільшену товщину стінок у точках перевантажень і зменшену в тих місцях, які їх не відчувають. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформований профіль труб.
Вилка повністю виготовлена з надміцного карбону, вона чудово гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, даючи змогу довше їздити не втомлюючись.
Щоб залишатися жорстким і збалансованим під час різких поворотів і перестрибування через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, що міцно з'єднують фреймсет і колеса.
Рама підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил, що дає змогу використовувати велосипед як швидкий ком'ютер.
Безліч бінок на рамі та вилці дають змогу встановити різноманітні аксесуари, додаткові фляги, туристичні сумки й енікейджі.
Для додаткового комфорту та прохідності рама та вилка мають збільшені проміжки, даючи змогу встановити покришки до 45 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія microSHIFT Advent X розроблена спеціально для бездоріжжя, тому вона добре справляється і з поганими погодними умовами, і з дуже складним рельєфом, зберігаючи точність перемикання
10-швидкісна касета 11-48Т дає змогу підібрати передавання під будь-який рельєф, а 1 зірка на шатунах дає змогу збільшити кліренс велосипеда
Дискові гальма Promax Render R впевнено зупиняють велосипед, даючи змогу прогнозувати місце зупинки. А також гальма не вимагають специфіку для обслуговування
Алюмінієві вилсети з ободами GXD 1.0 і втулками Formula дають змогу їздити не тільки асфальтом, але й сміливо з'їжджати на найближчу стежку, що веде на бездоріжжя
Покришки WTB Riddler Comp мають ширину 37 мм і універсальний гравійний протектор із високими та рідкими шипами з боків для кращого зчеплення на бездоріжжі та щільнішій і низькій центральній частині, що забезпечує гарний накат на асфальті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | TOPSTONE423 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Карбон, 1-1/8" — 1-1/2" шток, 55 mm зміщення вперед, внутрішнє проведення тросів, вісь 12x100, кріплення крила |
| Втулки | Formula, промпідшипники, centerlock 12х100/12х142 |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5мм |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent X, 10 швидкостей |
| Заднє гальмо | Promax Render R, дискові механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16710386,16710387,16710388,16710389,16710390 |
| Касета | microSHIFT, 11-48, 10 скоростей |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL 2024 MGO |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | GXD 1.0, 28сп |
| Педалі | Не комплектується |
| Переднє гальмо | Promax Render R, дискові механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Cannondale 4, 6061 алюміній, 27.2 x 350 мм |
| Покришки | WTB Riddler Comp, 700 x 37c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | SmartForm C2 алюміній, вісь 12x142, BSA, конусна кермова, внутрішнє проведення тросів StraightShot, кріплення для фляг/сумок |
| Рост | 182-203 см |
| Кермова колонка | Інтегрована, 1-1/8" — 1-1/2" |
| Кермо | Cannondale 3, батинг, 6061 алюміній, розвертка 16° |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X 1х10 |
| Ручки гальма | microSHIFT Advent X механічні |
| Сідло | Cannondale Stage CX |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Жовтий |
| Цепь | KMC X10, 10 швидкостей |
| Шатуни | Prowheel Charm 40T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 358 ₴





