
Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 52см 2025 BLUE
32 466 ₴
- В наявності
- Код: SKE-70-06
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРИКЛЮЧЕНЧЕСКИЙ ШОССЕЙНИК
Gestalt — це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями та бреветами, але й із легкістю виконає роль спритного ком'єра або легкохідного турингу.
Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на добре, відкриваючи для Вас нові маршрути та напрямки.
РАМА І ВИЛИКА
Легка та міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 2 6061
Батинг і гідроформинг труб допомогли досягти оптимального показника ваги без шкоди міцності та покращили торсійну жорсткість
Ригідна вилка також зроблена зі сплаву алюмінію 6061
Внутрішнє проведення тросів дає змогу захистити їх від пошкоджень і надає байку лаконічнішого зовнішнього вигляду
Підтримується встановлення переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів (фляги, сумки, екейджі, насос тощо)
Фреймсет підтримує встановлення покришок до 700х35С
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса складаються з втулок із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободів із внутрішньою шириною 19 мм і заввишки 25 мм
Покришки Vee Tire Co Zilent 700Cx35мм з універсальним протектором дають чудовий накат на шосе та дають змогу не втрачати зчеплення на утоптаних лісових стежках
Надійні та ефективні дискові механічні гальма Tektro MD-C40 працюють у будь-яких умовах, мають систему підводки колодок і високий рівень ремонтопридатності
Трансмісія представлена шосейною групою початкового рівня Shimano Claris, яка добре справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | GESTALTBASE23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | 6061 алюміній, кріплення багажника та крил, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin Perforated Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Заднє гальмо | Tektro MD-C40 Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16715011 |
| Касета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin GESTALT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Gestalt |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 52см 2025 BLUE |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні, внутрішня ширина 19 мм, висота 25 мм |
| Педалі | Commute, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Переднє гальмо | Tektro MD-C40 Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Co. Zilent, 700Cx35мм |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | 52 |
| Рама | Series 2 Beyond Road, 6061 алюміній, батинг, внутрішнє проведення, ковані дропаути, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 160-168 см |
| Кермова колонка | FSA No.8B |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки гальма | Shimano Claris, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | FSA Tempo Compact, 50/34T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 466 ₴

