
Велосипед 28" GT Grade Elite рама — 51 см BUR
41 958 ₴
- В наявності
- Код: SKE-42-39
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГРАВИЙНИК С ЛЕГЕНДАРНЫМ «ТРЕТИМ ТРЕУГОЛЬНИКОМ»
Фановий гревел байк, швидкий туринг або універсальний комп'ютер, як не назови Grade, все одно це буде саме про нього. Цей велосипед створений для райдерів, з спрагою пригод і швидкості! У будні на ньому можна швидко їздити на роботу, скорочуючи шлях через сквери та парки, на вихідних можна покататися найближчими кантрійними трасами та синглтреками, а у відпустці можна обвісити байк сумками та вирушити в невелику подорож на кілька сотень кілометрів.
Grade отримав оновлену технологію «тритого трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
РАМА І ВИЛИКА
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву не схильна до корозії
Дробаути під бустову втулку 142 мм для більшої жорсткості та міцності конструкції
Конусний шток надає жорсткості та зменшує ризик відриву склянки під час агресивної їзди
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Підтримує встановлення дропера, що дає змогу виїжджати на агресивніші траси
Карбонова вилка згладжує їзду, поглинаючи дрібну вібрацію та збільшує торсійну жорсткість
Внутрішнє проведення робить вигляд фреймсета акуратнішим і полегшує догляд за велосипедом
Для міцного та жорсткого з'єднання коліс із фреймом використовуються осі 12 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія початкового рівня на 2х8 швидкостей Shimano Claris
Розрахунок зірок 48/32 спереду та 11-34 позаду дасть змогу швидко їздити як асфальтом, так і ґрунтуванням, попри горбистість місцевості
Дискові механічні гальма Tektro з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк під час асфальтової їзди та за помірної їзди парками та лісовими стежками
Подвійні алюмінієві обідки WTB ST i23 TCS 2.0 підтримують безкамерне встановлення покришки
Універсальні покришки WTB Riddler 37 мм забезпечують гарний накат асфальтом і впевнене зчеплення на сухому ґрунті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | GradeElite23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Grade Carbon Fork, Tapered Carbon Steerer, 12x100 Thru Axle, Flat Mount Disc |
| Втулки | Formula RX-512, 28h, 12x100 / Formula DC-142, 12x142 |
| Вынос | GT 3D Forged Alloy, 31.8 |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Velo Cork |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris |
| Заднє гальмо | Tektro Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Картинки | 16727800 |
| Касета | Sunrace, 11-34, 8-speed |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Grade |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Grade AL |
| Найменування Укр | Велосипед 28" GT Grade Elite рама — 51 см BUR |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i23 TCS 2.0, 28h, Tubeless Ready |
| Передній перемикач | Shimano Claris, Braze-on |
| Переднє гальмо | Tektro Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Підсідельний штир | GT Two Bolt Alloy |
| Покришки | WTB Riddler, 700 x 37c, Wire Bead |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | 51 |
| Рама | Grade Alloy Frame, Triple Triangle Design feat. Floating Seatstays, 12x142 Thru Axle, Flat Mount Disc, Tapered Headtube, External Dropper Compatible, |
| Рост | 170-178 см |
| Кермова колонка | FSA No.44, Integrated, Sealed Bearing |
| Кермо | GT DropTune RS, Alloy, 10° Flare |
| Ручки перемикання | Shimano Claris, 2x8 |
| Сідло | GT Pavement, Steel Rails |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Цепь | KMC X8, 8-speed |
| Шатуни | FSA Tempo Adventure, 48/32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 958 ₴
