
Велосипед 24" Cannondale TRAIL OS 2025 MDN
24 318 ₴
- В наявності
- Код: SKE-14-89
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підліткова універсальна модель, що поєднує в собі простоту та міцність конструкції. Підходить як для міського катання, так і для прогулянок ґрунтовками. Велосипед має легку та міцну алюмінієву раму, яка проєктувалася для досягнення максимально комфортної й безпечної посадки, роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дає змогу не чіплятися ногою під час сльозання з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою й безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з ходом 50 мм і настроюванням жорсткості
8 швидкостей із курковою ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-дюймові подвійні колеса
Широкі універсальні покришки з великими, щільно посадженими шипами
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою й безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з ходом 50 мм і настроюванням жорсткості
8 швидкостей із курковою ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-дюймові подвійні колеса
Широкі універсальні покришки з великими, щільно посадженими шипами
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 24TRAIL23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SunTour XCT-JR 24, 50mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| Втулки | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 24" |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 16725164,16725165,16725166,16725167,16725168,16725169,16725170 |
| Касета | Sunrace, wide range 12-32, 8-speed |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 24" Trail |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Cannondale TRAIL OS 2025 MDN |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Kenda Small Block 8, 24x1.95" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Запобігання | Немає |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки перемикання | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | Promax V-Brake |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Цепь | KMC Z8.1, 8-speed |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 318 ₴
