
Велосипед 28" Rondo RUUT AL1 рама — M 2023 Raw/Grey
90 714,96 ₴
- В наявності
- Код: SKE-39-42
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАЙВИЩИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ З ВСІХ ГРАВІЙНИКІВ
Грілел RUUT поєднує в собі відразу 2 велосипеди, завдяки унікальній вилці TwinTip, що дає змогу змінювати геометрію велосипеда, встановивши положення переднього колеса. Перше положення робить велосипед агресивнішим і різкішим, а посадка райдера стає спортивнішою, що ідеально підходить для перегонів, інтенсивніших тренувань і динамічної їзди асфальтовими та ґрунтовими дорогами. Друге положення, з більш розслабленою посадкою, призначене для спокійної їзди на довгі відстані, для об'ємних тренувань і для туристичних поїздок.
Рама велосипеда має спеціальну форму заднього трикутника, яка дає йому змогу згинатися у вертикальній площині, що робить поїздку комфортнішою, водночас в інших площинах рама зберігає максимальну жорсткість для кращої продуктивності.
Ключові особливості:
Алюмінієва рама AL6061-T6 з «флексувальними» пір'ям
Карбонова вилка TwinTip 2.0 з настроюванням геометрії велосипеда
Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
Внутрішнє проведення тросів і гідроліній
Максимальна ширина покришки 700Сx45/27.5x2.2
Багато кріплень для фляготримачів, екінейджей і аксесуарів
Кріплення для повнорозмірних крил
Трансмісія 1х11 і гідравлічне гальмо SRAM APEX 1
Жорсткі колеса з втулками на промислових підшипниках і безкамерними ободами
Грілел RUUT поєднує в собі відразу 2 велосипеди, завдяки унікальній вилці TwinTip, що дає змогу змінювати геометрію велосипеда, встановивши положення переднього колеса. Перше положення робить велосипед агресивнішим і різкішим, а посадка райдера стає спортивнішою, що ідеально підходить для перегонів, інтенсивніших тренувань і динамічної їзди асфальтовими та ґрунтовими дорогами. Друге положення, з більш розслабленою посадкою, призначене для спокійної їзди на довгі відстані, для об'ємних тренувань і для туристичних поїздок.
Рама велосипеда має спеціальну форму заднього трикутника, яка дає йому змогу згинатися у вертикальній площині, що робить поїздку комфортнішою, водночас в інших площинах рама зберігає максимальну жорсткість для кращої продуктивності.
Ключові особливості:
Алюмінієва рама AL6061-T6 з «флексувальними» пір'ям
Карбонова вилка TwinTip 2.0 з настроюванням геометрії велосипеда
Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
Внутрішнє проведення тросів і гідроліній
Максимальна ширина покришки 700Сx45/27.5x2.2
Багато кріплень для фляготримачів, екінейджей і аксесуарів
Кріплення для повнорозмірних крил
Трансмісія 1х11 і гідравлічне гальмо SRAM APEX 1
Жорсткі колеса з втулками на промислових підшипниках і безкамерними ободами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rondo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | RUUTAL123 |
| Вага | 10.2 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | TWINTIP 2.0 CARBON |
| Втулки | RONDO SUPERLIGHT SEALED BEARINGS |
| Вынос | RONDO 80MM(XS,S), 90MM(M), 110MM(L), 110MM(XL) |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | VELO COMFORT TAPE |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Sram Apex 1 |
| Каретка | PF 86/SHIMANO BB RS500 |
| Картинки | 16725274,16725275,16725276,16725277,16725278 |
| Касета | MICROSHIFT 11-42 11 SPEED |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Rondo RUUT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rondo alloy hydr |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Rondo RUUT AL1 рама — M 2023 Raw/Grey |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | RONDO ALUMINIUM 622-23/584-23(XS) TUBELESS COMPATIBLE |
| Підсідельний штир | RONDO 350 X 27.2 |
| Покришки | VITTORIA TERRENO DRY 700C X 40/SCHWALBE G-ONE BITE 650B X 40 (XS) |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | RUUT 2.0 CUSTOM FORMED AL6061-T6 |
| Рост | 172-180 см |
| Кермо | RONDO FLARE 400MM (XS), 420MM(S), 440MM(M,L), 460MM(XL) |
| Ручки перемикання | SRAM APEX1 |
| Сідло | SELLE ITALIA MODEL X |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | SRAM APEX1 |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Цепь | SRAM PC1130 |
| Шатуни | RONDO DIRECT 42T 160 (XS), 170MM(S), 172.5MM(M,L), 175MM (XL) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 714,96 ₴
