
Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 рама — L 2025 сіро-чорний
36 960 ₴
- В наявності
- Код: SKD-41-68
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МАКСИМУМ ФАНУ!
Pride REVENGE створений для агресивних і технічних трейлів! Нехай вас не лякає, що це хардтейл, а не підвіс, адже таке рішення тільки додає фана. До того ж брак заднього амортизатора дасть змогу випробувати свої сили на повну, тому що старі та прикатані трейли тепер відчуватимуться за новою й вимагати найкращої техніки та гострішої реакції.
Легка рама з дуже заваленим кутом кермовою, високою кареткою та коротким пір'ям. Якісне навісне обладнання з потужними гальмами, безвідмовним перемикачем і чіпкими покришками. REVENGE відчуває себе як риба у воді на ґрунтах і на крутих схилах, йому до снаги складні лісові трейли та швидкі памп-треки в міських парках, він здивує досвідченого райдера та закохає новачків у справжнє гравіті катання!
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама виготовлена за допомогою гідроформінгу, для підвищення жорсткості
Геометрія байка створена для технічних трейлів із різкими поворотами, стрибками та крутими схилами
Жорсткий задній трикутник із коротким пір'ям 430 мм додає динаміки
Завалені кути кермової 66.5° і підсідельної труб 73.5° роблять байк стабільнішим на спусках
Вилка Suntour SF-XCR з ходом 130 мм і товстими ногами 34 мм
Гідравлічні гальма Shimano BR-MT200 з роторами 180/160 мм
10-швидкісна трансмісія Microshift ADVENT X з касетою 11-48T
Міцні колеса AlexRims з втулками на картриджних підшипниках
Ланцюгові покришки Goodyear ESCAPE завширшки 2.35" й агресивним протектором для технічних трейлів
Pride REVENGE створений для агресивних і технічних трейлів! Нехай вас не лякає, що це хардтейл, а не підвіс, адже таке рішення тільки додає фана. До того ж брак заднього амортизатора дасть змогу випробувати свої сили на повну, тому що старі та прикатані трейли тепер відчуватимуться за новою й вимагати найкращої техніки та гострішої реакції.
Легка рама з дуже заваленим кутом кермовою, високою кареткою та коротким пір'ям. Якісне навісне обладнання з потужними гальмами, безвідмовним перемикачем і чіпкими покришками. REVENGE відчуває себе як риба у воді на ґрунтах і на крутих схилах, йому до снаги складні лісові трейли та швидкі памп-треки в міських парках, він здивує досвідченого райдера та закохає новачків у справжнє гравіті катання!
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама виготовлена за допомогою гідроформінгу, для підвищення жорсткості
Геометрія байка створена для технічних трейлів із різкими поворотами, стрибками та крутими схилами
Жорсткий задній трикутник із коротким пір'ям 430 мм додає динаміки
Завалені кути кермової 66.5° і підсідельної труб 73.5° роблять байк стабільнішим на спусках
Вилка Suntour SF-XCR з ходом 130 мм і товстими ногами 34 мм
Гідравлічні гальма Shimano BR-MT200 з роторами 180/160 мм
10-швидкісна трансмісія Microshift ADVENT X з касетою 11-48T
Міцні колеса AlexRims з втулками на картриджних підшипниках
Ланцюгові покришки Goodyear ESCAPE завширшки 2.35" й агресивним протектором для технічних трейлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | REVENGE9124 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCR, хід 130мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп, картриждні вальниці |
| Вынос | M=45мм, L/XL=60мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Microshift RD-M6205GM ADVENT X |
| Картинки | 16727705,16727706 |
| Касета | Microshift CS-H104 ADVENT X 11-48T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Revenge |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Revenge 9.1 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 рама - L 2025 сіро-чорний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | AlexRims, алюміній, подвійні |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 350мм, XL:400мм, діам. 30.9мм, алюміній |
| Покришки | Goodyear ESCAPE 29х2.35" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Алюміній, батинг, 29" |
| Рост | 180-190 см |
| Кермо | 31,8х780мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Microshift SL-M9505-R ADVENT X, 1x10 |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорно-сірий |
| Шатуни | Prowheel , CHARM-32T-TT 170mm, 32T steel, BCD104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 960 ₴


