
Велосипед 28" Marin Presidio 2 рама - S 2025 Gloss Charcoal/Black/Black Red
34 608 ₴
- В наявності
- Код: SKE-71-02
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед — це не просто хобі, це стиль життя! Саме з цими думками конструктори Marin розробляли комфортну та практичну міську модель Presidio 3. Цей ситібайк здатний задовольнити будь-які потреби сучасного велосипедиста, який шукає транспорт на повсякденне життя: зручна спортивна посадка, простота в обслуговуванні й експлуатації, планетарна втулка, надійні гідравлічні. кришки з защитой от проколов. Також він має кріплення для заднього та переднього багажника, повнорозмірних крил і 2 фляг разом із насосом.
Легкі та міцні алюмінієві рама та вилка зроблені з фірмового сплаву Series 2 Commute 6061. Низька верхня труба допомагає зручніше та безпечніше сідати з велосипеда, а опущене верхнє пір'я роблять задній трикутник рами податливішим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Подовжена колісна база завдяки збільшеному вильоту вилки й опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Рама обладнана рухомими дропаутами для натягу ланцюга, а також роз'ємне верхнє перо заднього трикутника, призначене для заміни ременя. На рамі є інтегроване кріплення для підніжки. Внутрішнє проведення тросів дає змогу захистити їх від пошкоджень і надає байку лаконічнішого зовнішнього вигляду.
Marin Presidio 3 — це надійний і технологічний велосипед на кожен день, що не вимагає частої уваги, але завжди готовий відправитися в дорогу.
Ключові особливості:
Рама та вилка з фірмового алюмінію 6061 Series 2 Commute
Спортивна геометрія, адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
Колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих обод
Універсальні покришки Vee Tire City Cruz 700x40 із захистом від проколів мають чудовий накат у будь-яку погоду
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160 мм забезпечують ефективне гальмування
Планетарна втулка на 7 швидкостей Shimano Nexus не вимагає частого технічного обслуговування й має дуже тривалий ресурс експлуатації
Передня зірка обладнана захистом, що оберігає штани від потрапляння в трансмісію
Легкі та міцні алюмінієві рама та вилка зроблені з фірмового сплаву Series 2 Commute 6061. Низька верхня труба допомагає зручніше та безпечніше сідати з велосипеда, а опущене верхнє пір'я роблять задній трикутник рами податливішим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Подовжена колісна база завдяки збільшеному вильоту вилки й опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Рама обладнана рухомими дропаутами для натягу ланцюга, а також роз'ємне верхнє перо заднього трикутника, призначене для заміни ременя. На рамі є інтегроване кріплення для підніжки. Внутрішнє проведення тросів дає змогу захистити їх від пошкоджень і надає байку лаконічнішого зовнішнього вигляду.
Marin Presidio 3 — це надійний і технологічний велосипед на кожен день, що не вимагає частої уваги, але завжди готовий відправитися в дорогу.
Ключові особливості:
Рама та вилка з фірмового алюмінію 6061 Series 2 Commute
Спортивна геометрія, адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
Колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих обод
Універсальні покришки Vee Tire City Cruz 700x40 із захистом від проколів мають чудовий накат у будь-яку погоду
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160 мм забезпечують ефективне гальмування
Планетарна втулка на 7 швидкостей Shimano Nexus не вимагає частого технічного обслуговування й має дуже тривалий ресурс експлуатації
Передня зірка обладнана захистом, що оберігає штани від потрапляння в трансмісію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Presidio224 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | 6061 Aluminum, Disc Brake, Straight-Blade |
| Втулки | Shimano Nexus 7D 7-Speed Internally Geared Hub, Disc, 32H / Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Dual Density Ergonomic |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16721572 |
| Касета | Shimano Nexus Cog, 19T |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin PRESIDIO |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Presidio 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin Presidio 2 рама - S 2025 Gloss Charcoal/Black/Black Red |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OE Flat |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Vee Tire, City Cruz, 700Cx40mm, Puncture Protection, Reflective Sidewall, Wire Bead |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 2 Commute, 6061 Aluminum, 700C Wheels, Sliding Dropouts, Internal Cable Routing, Belt Drive Compatible, Flat-Mount Disc, Fender, Rack, and Inte |
| Рост | 155-165 см |
| Кермова колонка | FSA No.8B |
| Кермо | Marin Alloy Flat |
| Ручки перемикання | Shimano Nexus Twist Shifter 7-Speed |
| Сідло | Marin Fitness Plush |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro Hydraulic, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro Hydraulic |
| Трансмісія | планетарна |
| Колір велосипеда | Темно-сірий |
| Цепь | KMC Z1RB w/ Anti-Corrosion Coating |
| Шатуни | Forged Alloy, 42T, 140mm, Ring Guard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 608 ₴

