
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - S 2025 Gloss Green/Black/Gray
19 824 ₴
- В наявності
- Код: SKE-18-44
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каліфорнійці з Marin Bikes починаються як виробник гірських велосипедів ще у 80-х, активно беручи участь у змаганнях. Тому досвід створення швидких, динамічних і різких велосипедів їм не займати. І весь цей досвід вони застосували під час розроблення лінійки міських гібридних байків Kentfield. Він поєднує в собі посадку гірського велосипеда зі швидкістю асфальтових моделей, даючи змогу нестися міськими вулицями, перестрибуючи лежачих поліцейських і різко змінюючи напрямок. Тим же, кому більше подобається їзда заміськими дорогами та прогулянки парковими стежками, сподобається передбачуване керування велосипеда, широкі та чіпкі покришки, а також навісне обладнання, як у гірських байків.
Геометричну взяли від класичних кроскантрійників, що дає змогу легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає чудовий огляд. Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії й чудово справляється зі скручуваннями, даючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс. Вилка зроблена зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися під час тривалої їзди. Дробаути у вилки зробили в стилі BMX велосипедів. Проводину захистили всередину рами, щоб зменшити ймовірність її пошкодження й полегшити чищення велосипеда після їзди в дощовиту погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливішим.
Ключові особливості:
Геометрія гірських велосипедів, адаптована для щоденної міської їзди
Комфортна посадка із широким сідлом і м'якими та чіпкими грипсами
Рама з легкого та міцного сплаву алюмінію 6061 Series 1 має внутрішнє проведення тросів
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів
Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що надає їм міцності
Покришки Vee Tire GPVee 700Сх40 мають універсальний малюнок, що підходить для будь-якого типу покриття, а також захист від проколів
Трансмісія 1х7 із касетою на 11-34T і передньою зіркою 38Т чудово підходить для міської їзди в порівняно рівнинній місцевості
За зупинку відповідають механічні дискові гальма, які безвідмовно працюють у будь-яку погоду
Геометричну взяли від класичних кроскантрійників, що дає змогу легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає чудовий огляд. Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії й чудово справляється зі скручуваннями, даючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс. Вилка зроблена зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися під час тривалої їзди. Дробаути у вилки зробили в стилі BMX велосипедів. Проводину захистили всередину рами, щоб зменшити ймовірність її пошкодження й полегшити чищення велосипеда після їзди в дощовиту погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливішим.
Ключові особливості:
Геометрія гірських велосипедів, адаптована для щоденної міської їзди
Комфортна посадка із широким сідлом і м'якими та чіпкими грипсами
Рама з легкого та міцного сплаву алюмінію 6061 Series 1 має внутрішнє проведення тросів
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів
Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що надає їм міцності
Покришки Vee Tire GPVee 700Сх40 мають універсальний малюнок, що підходить для будь-якого типу покриття, а також захист від проколів
Трансмісія 1х7 із касетою на 11-34T і передньою зіркою 38Т чудово підходить для міської їзди в порівняно рівнинній місцевості
За зупинку відповідають механічні дискові гальма, які безвідмовно працюють у будь-яку погоду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Kentfield124 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Steel, Moto Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Aluminum, 31.8mm Clamp |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin Adventure |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Tourney 7-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16728080 |
| Касета | SunRace 7-Speed, 11-34T |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin KENTFIELD |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Kentfield 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - S 2025 Gloss Green/Black/Gray |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OE Flat |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Vee Tire, GPVee, 700x40, Wire Bead, Flat Protection, Mixed Terrain Ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 1 City + Sport, 6061 Aluminum, 700C Wheels, Step Through Design, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 152-163 см |
| Кермова колонка | FSA 888 Threadless |
| Кермо | Marin Alloy, 30mm Rise, 12˚ Backsweep |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 7-Speed RapidFire |
| Сідло | Marin Adventure Plush |
| Спиці | 14g Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Clark's CMD-23 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Aluminum Lever |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Зелений |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Forged Alloy Crank, Steel 38T Chainring, Ring Guard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 824 ₴

