
Велосипед 28" Marin Presidio 1 рама - M 2025 Gloss Metallic Black/Charcoal/Blue
21 798 ₴
- В наявності
- Код: SKE-28-02
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед — це не просто хобі, це стиль життя! Саме з цими мисливцями конструктори Marin розробляли комфортну та практичну міську модель Presidio. Цей ситібайк здатний задовольнити будь-які потреби сучасного велосипедиста, який шукає транспорт на повсякденні: зручна спортивна посадка, простота в обслуговуванні й експлуатації, надійне гідравлічне гальмо та накатчасті покришки. Також він має кріплення для заднього та переднього багажника, повнорозмірних крил і 2 фляг разом із насосом.
Легка та міцна алюмінієва рама зроблена з фірмового сплаву Series 1 Fitness 6061. Ригідна вилка зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден здатний витримувати колосальні навантаження, а також він м'якший за алюмінію, що дає змогу виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Низька верхня труба допомагає зручніше й безпечніше сідати з велосипеда, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Подовжена колісна база завдяки збільшеному вильоту вилки й опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Колеса кріпляться ексцентриками, що дають змогу без інструменту знімати їх і встановлювати назад.
Marin Presidio без сумнівів можна назвати велосипедом на щодень, адже є швидким і комфортним міським велосипедом, він чудово показує себе і на сільських дорогах, і на лісових стежках.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію, у виделка з хромоля
Спортивна геометрія, адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
Колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих обод
Універсальні покришки Marin Fitness 700Cx38 забезпечують чудовий накат завдяки суцільній центральній доріжки
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160 мм забезпечують ефективне гальмування
Трансмісія на 8 швидкостей добре підходить для тренувань на міських вулицях або парках або для динамічної щоденної їзди в справах
Передня зірка обладнана захистом, що оберігає штани від потрапляння в трансмісію
Легка та міцна алюмінієва рама зроблена з фірмового сплаву Series 1 Fitness 6061. Ригідна вилка зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден здатний витримувати колосальні навантаження, а також він м'якший за алюмінію, що дає змогу виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Низька верхня труба допомагає зручніше й безпечніше сідати з велосипеда, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Подовжена колісна база завдяки збільшеному вильоту вилки й опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Колеса кріпляться ексцентриками, що дають змогу без інструменту знімати їх і встановлювати назад.
Marin Presidio без сумнівів можна назвати велосипедом на щодень, адже є швидким і комфортним міським велосипедом, він чудово показує себе і на сільських дорогах, і на лісових стежках.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію, у виделка з хромоля
Спортивна геометрія, адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
Колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих обод
Універсальні покришки Marin Fitness 700Cx38 забезпечують чудовий накат завдяки суцільній центральній доріжки
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160 мм забезпечують ефективне гальмування
Трансмісія на 8 швидкостей добре підходить для тренувань на міських вулицях або парках або для динамічної щоденної їзди в справах
Передня зірка обладнана захистом, що оберігає штани від потрапляння в трансмісію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Presidio124 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Cr-Mo Steel, Straight Blade, Disc Mount, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin Commute |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Altus, 8-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16721571 |
| Касета | SunRace 8-Speed 11/34T |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin PRESIDIO |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Presidio 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin Presidio 1 рама - M 2025 Gloss Metallic Black/Charcoal/Blue |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OE Flat |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Marin Fitness 700Cx38mm |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Series 1 Fitness, 6061 Aluminum, 700C Wheels, Disc Brake, Internal Cable Routing, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 165-175 см |
| Кермова колонка | FSA 888 Threadless |
| Кермо | Marin Alloy Flat |
| Ручки перемикання | Shimano Altus SL-M315, 8-Speed |
| Сідло | Marin Fitness Plush |
| Спиці | 14g Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Clark's Clout Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Clark's Hydraulic |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Forged Alloy, 38T, Ring Guard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 798 ₴

