
Велосипед 20" Pride MARVEL 2.1 2025 червоний
10 500 ₴
- В наявності
- Код: SKE-26-43
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Marvel 2.1 — яскравий і дуже зручний велосипед для дуже активних дітей зі зростом 110-130 см. Форма рами та деякі технічні рішення роблять його схожим на більш дорослі моделі велосипедів, що допомагає легше пересаджуватися на них, коли дитина підросте.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки покращеному контролю над керуванням велосипедом.
Колеса складаються із широких алюмінієвих ободів і міцних сталевих втулок, а взуті вони в універсальні покришки Innova 2.2". Така ширина краще згладжує їзду, поглинаючи дрібну тряску на кам'янистих ділянках дороги, завдяки великому об'єму. За зупинку велосипеда відповідають два обідні гальма, що дають змогу відразу вчитися використовувати гальмівні ручки на кермі, щоб легше перейти на доросліші моделі. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. Трансмісія має лише одну швидкість. Це дасть змогу швидше навчитися повертати, гальмувати й тримати рівновагу на велосипеді, не відвертаючи уваги на перемикачі та не ризикуючи пошкодити їх у разі падіння. Співвідношення передньої й задньої зірки підбиралася так, щоб дитина могла легко стартувати без сторонньої допомоги, а додатково цьому сприяє каретка на промислових підшипниках, завдяки якій дітям дуже легко обертати педалі. Педалі ж підходили спеціально під дитячий розмір ноги.
Pride Marvel 2.1 — чудовий варіант, щоб почати безпечно освоювати їзду на велосипеді без потреби переучуватися під іншу посадку та інші гальма на дорослих моделях.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки покращеному контролю над керуванням велосипедом.
Колеса складаються із широких алюмінієвих ободів і міцних сталевих втулок, а взуті вони в універсальні покришки Innova 2.2". Така ширина краще згладжує їзду, поглинаючи дрібну тряску на кам'янистих ділянках дороги, завдяки великому об'єму. За зупинку велосипеда відповідають два обідні гальма, що дають змогу відразу вчитися використовувати гальмівні ручки на кермі, щоб легше перейти на доросліші моделі. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. Трансмісія має лише одну швидкість. Це дасть змогу швидше навчитися повертати, гальмувати й тримати рівновагу на велосипеді, не відвертаючи уваги на перемикачі та не ризикуючи пошкодити їх у разі падіння. Співвідношення передньої й задньої зірки підбиралася так, щоб дитина могла легко стартувати без сторонньої допомоги, а додатково цьому сприяє каретка на промислових підшипниках, завдяки якій дітям дуже легко обертати педалі. Педалі ж підходили спеціально під дитячий розмір ноги.
Pride Marvel 2.1 — чудовий варіант, щоб почати безпечно освоювати їзду на велосипеді без потреби переучуватися під іншу посадку та інші гальма на дорослих моделях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL2125 |
| Вага | 9.1 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній ригідна |
| Втулки | алюміній, 28спиць, ексцентрик |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 20" |
| Картинки | 16729696,16729697,16729698 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Pride 20" |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Pride MARVEL 2.1 2025 червоний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | φ27.2×250mm, QR, алюміній |
| Покришки | Innova 20’’х2,2 |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 20’’ |
| Рост | 110-130 см |
| Кермо | PRIDE 580 мм, сталь |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Шатуни | 32T*140MM, алюміній/сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴



