
Велосипед 28" Pride JET ROCKET рама — L 2025 хакі
93 660 ₴
- В наявності
- Код: SKD-78-99
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можете бути впевненими, якщо бачите Jet у назві велосипеда від Pride Bikes, то перед вами справжній болід на реактивній тязі! Jet Rocket створений для швидких заїздів не завжди ідеальним асфальтом, що робить його чудовим вибором для тренувань, марафонів і їзди в жвавому міському трафікі. Однак і в класичній шосейній гонитві, і в тріатлоні він змусить нервувати своїх суперників.
Оновлений Jet Rocket — це вже друге покоління повністю карбонового ендюрансу від Pride Bikes, що має поліпшену аеродинаміку, завдяки повністю внутрішній проведенню велосипед отримав гідравлічні гальма, про що дуже просили фанати бренда, а також Jet Rocket перейшов на трансмісію 2х12.
Ключові особливості:
Рама та вилка виготовлені з карбону, цей матеріал робить велосипед не тільки легким, але й надає йому жорсткості, для ефективного передавання потужності від ніг райдера до коліс велосипеда
Карбон згладжує дрібні вібрації від дороги та не дає рукам перевтомлюватися під час тривалої їзди
Фреймсет має аеродинамічний профіль труб, що допомагає заощадити дорогоцінні Вати
Додаткову жорсткість дають наскрізні осі 12 мм, якими кріпляться колеса до фрейму
Повністю внутрішнє проведення додає ще більше аеродинаміки та робить вигляд велосипеда естетичним і акуратним
Підсідельний штир має вбудований у раму затискач
Максимальна ширина покришок 700х33с
Трансмісія 2x12 Shimano 105 забезпечує швидке, чітке та плавне перемикання
Гідравлічні гальма Shimano 105 мають гарну модуляцію й зупиняють велосипед саме там, де було заплановано
Втулки Novatec з картриджними підшипниками мають чудовий накат, а також не вимагають обслуговування
Колеса підтримують безкамерне використання, що дає змогу майже не звертати увагу на проколи, а це дуже важливо на перегонах
Сліки Schwalbe Lugano мають високі показники зчеплення й кочення, а також роблять їзду дуже комфортною, адже їхня ширина становить 32 мм
Оновлений Jet Rocket — це вже друге покоління повністю карбонового ендюрансу від Pride Bikes, що має поліпшену аеродинаміку, завдяки повністю внутрішній проведенню велосипед отримав гідравлічні гальма, про що дуже просили фанати бренда, а також Jet Rocket перейшов на трансмісію 2х12.
Ключові особливості:
Рама та вилка виготовлені з карбону, цей матеріал робить велосипед не тільки легким, але й надає йому жорсткості, для ефективного передавання потужності від ніг райдера до коліс велосипеда
Карбон згладжує дрібні вібрації від дороги та не дає рукам перевтомлюватися під час тривалої їзди
Фреймсет має аеродинамічний профіль труб, що допомагає заощадити дорогоцінні Вати
Додаткову жорсткість дають наскрізні осі 12 мм, якими кріпляться колеса до фрейму
Повністю внутрішнє проведення додає ще більше аеродинаміки та робить вигляд велосипеда естетичним і акуратним
Підсідельний штир має вбудований у раму затискач
Максимальна ширина покришок 700х33с
Трансмісія 2x12 Shimano 105 забезпечує швидке, чітке та плавне перемикання
Гідравлічні гальма Shimano 105 мають гарну модуляцію й зупиняють велосипед саме там, де було заплановано
Втулки Novatec з картриджними підшипниками мають чудовий накат, а також не вимагають обслуговування
Колеса підтримують безкамерне використання, що дає змогу майже не звертати увагу на проколи, а це дуже важливо на перегонах
Сліки Schwalbe Lugano мають високі показники зчеплення й кочення, а також роблять їзду дуже комфортною, адже їхня ширина становить 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | JETROCKET24 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жорстка, вісь 12х100мм |
| Втулки | Novatec, алюміній, 28 сп, картриджні вальниці |
| Вынос | PRIDE, S=80, M= 90 мм, L=100, XL.= 110 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano 105 RD-R7100, 12 |
| Картинки | 16728007,16728008 |
| Касета | Shimano CS-HG71011, 11-34Т |
| Категорія велосипеда | Шосейні |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Pride Rocket |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Jet Rocket |
| НайменуванняEng | 28" Pride JET ROCKET L 2024 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride JET ROCKET рама - L 2025 хакі |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 17мм, підтримують безкамерне використання |
| Передній перемикач | Shimano 105 FD-R7100, 2 |
| Підсідельний штир | Pride, 27,2x350, алюміній |
| Покришки | Schwalbe Lugano 700x32C |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE карбон, 700С, вісь 12х142мм |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, ширина S- 400, M- 420, L\XL- 440 мм, компакт, батинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano 105 ST-R7120, 2x12 |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Тип шосейного велосипеда | ендуранс |
| Гальма | Shimano 105 BR-R7170, RESIN PAD, дискові гідравлічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Хакі |
| Шатуни | Shimano 105 FC-R7100, 34/50Т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 660 ₴


