
Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рама — 44 см 2025 BLK
138 600 ₴
- В наявності
- Код: SKE-87-61
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТА
Лінійка перегонових велосипедів Cannondale SuperSix — справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO — це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроєктована для максимально точного та передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким і низьким пір'ям досягається вибухова динаміка під час пришвидшень. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму та вилку одним цілим, це дає змогу заощаджувати дорогоцінні вати під час тривалих перегонів.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет — це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту та вивісних апхилів
Покращена аеродинаміка завдяки формі труб і низького пір'я
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення SmartSense
Швидкі та накотисті покришки Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25c
Трансмісія 2х12 Shimano 105 R7100
Потужні дискові гальма Shimano 105 R7170 з роторами 160 мм на обох колесах
Лінійка перегонових велосипедів Cannondale SuperSix — справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO — це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроєктована для максимально точного та передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким і низьким пір'ям досягається вибухова динаміка під час пришвидшень. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму та вилку одним цілим, це дає змогу заощаджувати дорогоцінні вати під час тривалих перегонів.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет — це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту та вивісних апхилів
Покращена аеродинаміка завдяки формі труб і низького пір'я
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення SmartSense
Швидкі та накотисті покришки Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25c
Трансмісія 2х12 Shimano 105 R7100
Потужні дискові гальма Shimano 105 R7170 з роторами 160 мм на обох колесах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C11602U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset |
| Втулки | (F) Formula CL-712, 12x100mm centerlock / (R) Formula RXC-400, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Cannondale Wheel Sensor |
| Задній перемикач | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Каретка | Shimano BB-RS500, BSA |
| Картинки | 16713310,16713311,16713312,16713313,16713314,16713315,16713316,16713317 |
| Касета | Shimano 105 R7100, 11-36, 12-speed |
| Категорія велосипеда | Шосейні |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale SuperSix |
| Модельний ряд внутр. асорт. | S6 Evo Crb 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рама — 44 см 2025 BLK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Maddux 3.0, 28h |
| Передній перемикач | Shimano 105 7100, braze-on |
| Підсідельний штир | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покришки | Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700x25c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 44 |
| Рама | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, |
| Рост | 154-165 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |
| Кермо | Vision Trimax Compact |
| Ручки перемикання | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Сідло | Prologo Nago RS STN, Stainless Steel Rails |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Тип шосейного велосипеда | перегоновий |
| Гальма | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano 105 7100 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Шатуни | Shimano 105 7100, 12-speed, 50/34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 600 ₴








