
Велосипед 24" Pride GLIDER 4.1 2025 сіро-лазурний
18 480 ₴
- В наявності
- Код: SKD-82-19
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride GLIDER 4.1 дуже подобається дітям, адже він дуже зручний, легко керується й не вимагає великих зусиль, щоб зрушитися з місця, навіть під час першого в житті поїздки. Серед батьків він теж не залишить байдужих. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку. Цей байк призначений для юних велосипедистів зі зростом від 135 до 155 см.
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий. Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 24х1,75". Цілісна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом із ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужні гальма, водночас максимально прості в пристрої, що гарантує їхню надійність.
Легкий і надійний Pride GLIDER 4.1 здатний втягнути в велосипедний світ із першої поїздки!
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий. Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 24х1,75". Цілісна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом із ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужні гальма, водночас максимально прості в пристрої, що гарантує їхню надійність.
Легкий і надійний Pride GLIDER 4.1 здатний втягнути в велосипедний світ із першої поїздки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.7 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 24'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 24 спиці |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 24" |
| Задній перемикач | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 16614083,16614084,16614085 |
| Касета | Microshift CS-H083 12-42T |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Glider |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 24" Glider |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Pride GLIDER 4.1 2025 сіро-блакитний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | 25,4х350мм, алюміній, ексцентрик |
| Покришки | Kenda 24х1,75" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 2.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 24'' |
| Рост | 135-155 см |
| Кермо | PRIDE 560мм, алюміній |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Шатуни | Prowheel C10Y-NW алюміній, 140MM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 480 ₴



