
Велосипед 24" Cannondale TRAIL Plus OS 2025 DTE
27 720 ₴
- В наявності
- Код: SKE-28-78
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C51102U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| Втулки | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 24" |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 16725171,16725172,16725173,16725174,16725175,16725176,16725177 |
| Касета | Sunrace, wide range 12-32, 8-speed |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 24" Trail Plus |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Cannondale TRAIL Plus OS 2025 DTE |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| Передній перемикач | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Kenda Slant Six, 24x2.6" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, IS disc mount, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Tektro Mechanical Disc |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Цепь | KMC Z8.1, 8-speed |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 720 ₴
