
Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рами — 56 см 2025 BLK
138 600 ₴
- В наявності
- Код: SKE-68-15
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТА
Лінійка перегонових велосипедів Cannondale SuperSix — справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO — це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроєктована для максимально точного та передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким і низьким пір'ям досягається вибухова динаміка під час пришвидшень. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму та вилку одним цілим, це дає змогу заощаджувати дорогоцінні вати під час тривалих перегонів.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет — це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту та вивісних апхилів
Покращена аеродинаміка завдяки формі труб і низького пір'я
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення SmartSense
Швидкі та накотисті покришки Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25c
Трансмісія 2х12 Shimano 105 R7100
Потужні дискові гальма Shimano 105 R7170 з роторами 160 мм на обох колесах
Лінійка перегонових велосипедів Cannondale SuperSix — справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO — це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроєктована для максимально точного та передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким і низьким пір'ям досягається вибухова динаміка під час пришвидшень. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму та вилку одним цілим, це дає змогу заощаджувати дорогоцінні вати під час тривалих перегонів.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет — це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту та вивісних апхилів
Покращена аеродинаміка завдяки формі труб і низького пір'я
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення SmartSense
Швидкі та накотисті покришки Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25c
Трансмісія 2х12 Shimano 105 R7100
Потужні дискові гальма Shimano 105 R7170 з роторами 160 мм на обох колесах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Втулки | (F) Formula CL-712, 12x100mm centerlock / (R) Formula RXC-400, 12x142mm centerlock |
| Вилка | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset |
| Кермо | Vision Trimax Compact |
| Матеріал рами | Карбон |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Каретка | Shimano BB-RS500, BSA |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Розмір рами | 56 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рами — 56 см 2025 BLK |
| Картинки | 16717854,16717855,16717856,16717857,1671758,16717859,16717860,16717861 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| SKU | C11602U |
| Габаритний товар | Да |
| Касета | Shimano 105 R7100, 11-36, 12-speed |
| Модельний ряд внутр. асорт. | S6 Evo Crb 4 |
| Трансмісія | Механічна |
| Шатуни | Shimano 105 7100, 12-speed, 50/34 |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Категорія велосипеда | Шосейні |
| Ручки перемикання | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Цепь | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Сідло | Prologo Nago RS STN, Stainless Steel Rails |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Рама | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Передній перемикач | Shimano 105 7100, braze-on |
| Модельний ряд | Cannondale SuperSix |
| Покришки | Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700x25c |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |
| Рост | 177-185 см |
| Ободи | Maddux 3.0, 28h |
| Підсідельний штир | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Рік | 2025 |
| Задній перемикач | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Гальмівні ручки | Shimano 105 7100 hydraulic disc |
| Гальма | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
| Додаткові опції | Cannondale Wheel Sensor |
| Тип шосейного велосипеда | перегоновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 600 ₴








