
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама — XL 2024 RRD (європейська комплектація)
28 560 ₴
- В наявності
- Код: SKD-31-83
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди пересіченою місцевістю як для новачка, так і для більш просунутого велосипедиста.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого та міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими пір'ям і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, даючи йому залишатися динамічним під час пришвидшень і під час їзди вгору.
Вилка SR Suntour XCT DS має хід 100 мм, а також обладнана регулюванням жорсткості пружини. Широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25" забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання передач відповідає трансмісія microSHIFT 2х9 з великим діапазоном передач, що дає змогу промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail — чудовий вибір для активних велоаматорів, яким до душі динамічна їзда перетятою місцевістю.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого та міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими пір'ям і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, даючи йому залишатися динамічним під час пришвидшень і під час їзди вгору.
Вилка SR Suntour XCT DS має хід 100 мм, а також обладнана регулюванням жорсткості пружини. Широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25" забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання передач відповідає трансмісія microSHIFT 2х9 з великим діапазоном передач, що дає змогу промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail — чудовий вибір для активних велоаматорів, яким до душі динамічна їзда перетятою місцевістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | TRAIL7EU23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT DS, 100mm, coil, 42mm offset (27.5”) 46mm offset (29”) |
| Втулки | (F) Shimano HB-TX505, QR / (R) Shimano FH-TX505, QR |
| Вынос | 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | microSHIFT M46L |
| Каретка | Sealed cartridge bearing, square taper |
| Картинки | 16641254,16641255,16641256,16641257,16641258 |
| Касета | Sunrace, 11-34, 9-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 7 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама - XL 2024 RRD (європейська комплектація) |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Передній перемикач | microSHIFT Dual Pull Compact, Band Clamp |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.6x350mm (XS - SM), 400mm (MD-XL) |
| Покришки | Schwalbe Rocket Rick, 29x2.25” (27.5x2.25” - XS, SM), K-Guard |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 9.9 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, SAVE, 1-1/8” headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA-73 |
| Рост | 180-190 см |
| Кермова колонка | Semi-Integrated, 1-1/8” |
| Кермо | 6061 Alloy Riser, 31.8mm, 25mm rise, 700mm |
| Ручки перемикання | microSHIFT, 2х9-speed |
| Сідло | Cannondale Stage 3 |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Гальмівні ручки | Tektro hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Цепь | KMC Z9, 9-speed |
| Шатуни | Prowheel, 36/22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 560 ₴





