
Велосипед 24" Cannondale QUICK OS 2025 IRD
22 890 ₴
- В наявності
- Код: SKE-26-45
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий, швидкий і комфортний велосипед для дітей зі зростом 116-129 см. Алюмінієва рама проєктувалася для досягнення максимально комфортної й безпечної посадки дитини, а низька верхня труба дає змогу не чіплятися ногою під час сліз із велосипеда.
Маленькі гальмівні ручки та поворотний перемикач швидкостей із низьким крутним моментом дають змогу дітям легко ними користуватися. Усі компоненти велосипеда, як-от сідло, педалі та грипси підібрані відповідно до зросту дітей, на який розрахований велосипед.
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама
7 швидкостей зі зручною ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-дюймові подвійні колеса
Універсальні покришки з дрібним шипованим протектором
Розміри всіх компонентів адаптовані для підлітків
Маленькі гальмівні ручки та поворотний перемикач швидкостей із низьким крутним моментом дають змогу дітям легко ними користуватися. Усі компоненти велосипеда, як-от сідло, педалі та грипси підібрані відповідно до зросту дітей, на який розрахований велосипед.
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама
7 швидкостей зі зручною ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-дюймові подвійні колеса
Універсальні покришки з дрібним шипованим протектором
Розміри всіх компонентів адаптовані для підлітків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C51702U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Rigid, SmartForm C3 Alloy, 1" steerer, fender mounts |
| Втулки | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 24" |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 16724975,16724976,16724977,16724978,16724979 |
| Касета | Sunrace, 11-28, 7-speed |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Quick |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 24" Quick |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Cannondale QUICK OS 2025 IRD |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Kenda, Small Block 8, 24x1.5" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки перемикання | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | Promax V-Brake |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Білий |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 890 ₴





