
Велосипед 20" Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
20 370 ₴
- В наявності
- Код: SKE-12-67
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок ґрунтовками. Велосипед має легку та міцну алюмінієву раму, яка проєктувалася для досягнення максимально комфортної й безпечної посадки, водночас роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дає змогу не чіплятися ногою під час сліз з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою й безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з ходом 40 мм
7 швидкостей з інтуїтивно зрозумілою індикацією
Легкі та надійні обідні гальма
20-дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту, ґрунтовок і лісових стежок
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою й безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з ходом 40 мм
7 швидкостей з інтуїтивно зрозумілою індикацією
Легкі та надійні обідні гальма
20-дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту, ґрунтовок і лісових стежок
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C51652U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SunTour XCT-JR 20, 40mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| Втулки | (F) KT Alloy, nutted axle / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 20" |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 16724935,16724936,16724937,16724938,16724939 |
| Касета | Sunrace, 14-28, 7-speed |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 20" Trail |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Cannondale TRAIL OS 2025 VLT |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Innova 20x1.95", multi-use tread |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 116-129 см |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки перемикання | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | Promax V-Brake |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Жовтий |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 130mm length, 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 370 ₴





