
Велосипед 20" Pride GLIDER 2.2 2025 червоний
16 380 ₴
- В наявності
- Код: SKD-13-30
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride GLIDER 2.2 дуже подобається дітям, адже він дуже зручний, легко керується й не вимагає великих зусиль, щоб зрушитися з місця, навіть під час першого в житті поїздки. Серед батьків він теж не залишить байдужих. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку. Цей байк призначений для юних велосипедистів зі зростом від 120 до 140 см.
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий (загальна вага байка всього 7,4 кг). Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла. Велосипед комплектується додатковими тренувальними колесами. Вони допоможуть дитині абсолютно безпечно навчитися їзди на велосипеді. А коли кручення педалей і рулечка будуть освоєні, коліщатка можна від'єднати та почати освоювати баланс. І зробити це можна прямо посеред прогулянки, адже для цього не потрібні інструменти.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 20х1,75". Цілісна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штанці від забруднення мастилом із ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужні гальма, водночас максимально прості в пристрої, що гарантує їхню надійність. І, на відміну від ножного гальма, обідні гальма спереду та ззаду на першому велосипеді спрощують перехід на доросліші моделі, не вимагаючи перевчування.
Легкий і надійний Pride GLIDER 2.2 стане вірним другом вашої дитини, забезпечуючи чудову конкуренцію ґаджетам.
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий (загальна вага байка всього 7,4 кг). Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла. Велосипед комплектується додатковими тренувальними колесами. Вони допоможуть дитині абсолютно безпечно навчитися їзди на велосипеді. А коли кручення педалей і рулечка будуть освоєні, коліщатка можна від'єднати та почати освоювати баланс. І зробити це можна прямо посеред прогулянки, адже для цього не потрібні інструменти.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 20х1,75". Цілісна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штанці від забруднення мастилом із ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужні гальма, водночас максимально прості в пристрої, що гарантує їхню надійність. І, на відміну від ножного гальма, обідні гальма спереду та ззаду на першому велосипеді спрощують перехід на доросліші моделі, не вимагаючи перевчування.
Легкий і надійний Pride GLIDER 2.2 стане вірним другом вашої дитини, забезпечуючи чудову конкуренцію ґаджетам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 20'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 20 спиць, болти |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 20" |
| Додаткові опції | Тренувальні колеса |
| Задній перемикач | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 16614088,16614089,16614090 |
| Касета | Sugek CS-H083 12-38T |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Матеріал рами | Дерево |
| Модельний ряд | Pride Classic |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 20" Glider |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Pride GLIDER 2.2 2025 червоний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | 25,4х300мм, алюміній |
| Покришки | Kenda 20х1,75" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 20'' |
| Рост | 120-140 см |
| Кермо | PRIDE 560мм, алюміній |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Шатуни | Prowheel A10BPP алюміній, 127мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 380 ₴



