
Велосипед 20" Cannondale TRAIL SS OS 2025 CBU
15 750 ₴
- В наявності
- Код: SKE-40-61
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одношвидкісний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок парками. Велосипед має легку та міцну алюмінієву раму, яка проєктувалася для досягнення максимально комфортної й безпечної посадки, водночас виробляючи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дає змогу не чіплятися ногою під час сліз з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний однією швидкістю й «ножним» гальмом, що робить його інтуїтивно зрозумілим і не ускладнює процес навчання їзди.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Одношвидкісна трансмісія із захистом від потрапляння одягу
Простий у розумінні «ножне» гальмо суміщений із додатковим переднім обіднім гальмом
20-дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту та паркових стежок
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Правильно підібрані за розміром сідло, грипси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний однією швидкістю й «ножним» гальмом, що робить його інтуїтивно зрозумілим і не ускладнює процес навчання їзди.
Ключові особливості:
Легка та міцна алюмінієва рама
Одношвидкісна трансмісія із захистом від потрапляння одягу
Простий у розумінні «ножне» гальмо суміщений із додатковим переднім обіднім гальмом
20-дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту та паркових стежок
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C51202U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Rigid, steel, 1" steerer, rim brake |
| Втулки | (F) Alloy, nutted axle / (R) Alloy, nutted axle, coaster brake |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 20" |
| Каретка | Included |
| Картинки | 16725005,16725006,16725007,16725008,16725009 |
| Касета | 16T |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 20" Trail SS |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Cannondale TRAIL SS OS 2025 CBU |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Innova, 20x2.25", multi-use tread |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, coaster brake, rack/fender mounts |
| Рост | 116-129 см |
| Кермова колонка | 1" Ahead |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 560mm |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | ножний + обідній |
| Гальма | Front Promax V-brake and rear coaster brake |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Цепь | KMC S1, 1/2x1/8" |
| Шатуни | One-piece, 120mm length, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 750 ₴





