
Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - S 2025 BLACK/PURP
30 660 ₴
- В наявності
- Код: SKE-95-40
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail створене для цінувальників MTB, які люблять динамічно їздити лісовими стежками, відчуваючи максимум зв'язку з трейлом і вишукуючи найкращу траєкторію. Чудовий вибір для райдерів, що прогресують, які шукають універсальний байк, здатний швидко їхати будь-яким типом покриття, а також для тих, хто тільки замислюється про купівлю свого першого велосипеда, і хоче отримати байк із доступними, але якісними комплектуючими.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навички їзди завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущене верхні пір'я дало змогу зменшити висоту підсідельної труби, що робить підсідельний штир більш піддатливим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Збільшена колісна база та гострий кут кермової склянки надають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш різким і водночас досить передбачуваним.
Ключові особливості:
Рама з алюмінієвого сплаву Series 2 6061, виготовлена із застосуванням технології гідроформування й батування труб
Амортизаційна вилка SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом і збільшеним ходом вилки 120 мм
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів
Передній трикутник має внутрішнє проведення, а також підтримується встановлення дропера
Залежно від розміру рами велосипед може мати колеса 29 або 27,5 дюйма
Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2.25", з помірно агресивним протектором, мають чудове зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті
Гідравлічні дискові гальма Tektro дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим
За перемикання передач відповідає трансмісія Shimano CUES 1х10, з великим діапазоном зірок на касеті 11-48Т і передньою зіркою 32Т
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навички їзди завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущене верхні пір'я дало змогу зменшити висоту підсідельної труби, що робить підсідельний штир більш піддатливим, забезпечуючи комфортнішу їзду. Збільшена колісна база та гострий кут кермової склянки надають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш різким і водночас досить передбачуваним.
Ключові особливості:
Рама з алюмінієвого сплаву Series 2 6061, виготовлена із застосуванням технології гідроформування й батування труб
Амортизаційна вилка SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом і збільшеним ходом вилки 120 мм
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів
Передній трикутник має внутрішнє проведення, а також підтримується встановлення дропера
Залежно від розміру рами велосипед може мати колеса 29 або 27,5 дюйма
Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2.25", з помірно агресивним протектором, мають чудове зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті
Гідравлічні дискові гальма Tektro дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим
За перемикання передач відповідає трансмісія Shimano CUES 1х10, з великим діапазоном зірок на касеті 11-48Т і передньою зіркою 32Т
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 73752800 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR/Suntour XCM HLO-DS, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset |
| Втулки | Forged Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin MTB, Closed End |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano CUES U6000GS, w/Clutch |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16615747 |
| Касета | Shimano CUES CSLG300, 10-Speed, 11-48T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin BOBCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Bobcat 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - S 2025 BLACK/PURP |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Педалі | Nylon Platform |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 30.9 |
| Покришки | WTB Trail Boss Comp, 2.25, Wire Bead |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 2 6061 Aluminum, 27.5" or 29” Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal Housing & Dropper |
| Рост | 157-165 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width |
| Ручки перемикання | Shimano CUES 10-Speed |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M280 Hydraulic Disc, 180/160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro M280 Hydraulic |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Фіолетовий |
| Цепь | KMC LG |
| Шатуни | Alloy Crank, Steel Narrow-Wide Chainring, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 660 ₴

