
Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 3 рами — M 2025 BPL
45 738 ₴
- В наявності
- Код: SKE-41-74
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НОВІ ЕМОЦІЇ НА ПРИВИЧНИХ ТРЕЙЛАХ
Агресивні трейлові хардтейли, як-от Habit HT, дають змогу зробити старі прикатані трейли знову цікавими, адже брак підвіски змушує шукати нові траєкторії й робить старі маршрути непередбачуваними та веселими, ще й добре прокачує скіли. А ось використання такого хардтейлу як першого трейлового байка дає дуже гарну базу навичок, адже він вимагає кращого балансу та кращого контролю на спусках, а також кращої техніки стрибків, приземлень і швидкісних поворотів, ніж двопідвіс.
Динамічна геометрія Habit HT націлена на стабільність і легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама в поєднанні з дропером дають змогу безперешкодно виконувати будь-які гравіту елементи та проходити траси високої складності. Кут кермовий 64° і вилка з ходом 130 мм знадобляться на швидкісних спусках, особливо на ділянках із камінням і корінням. А кут підсідельної труби 76° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати в апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроєктована для технічних і складних трейлів, гравіті дисципліни та памп треку
Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C2
Пружинно-оливна вилка SR Suntour XCR LO Boost з ходом 130 мм
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм ззаду та 15х110 мм спереду
Дробер TranzX з ходом 100-130 мм (залежно від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
10-швидкісна трансмісія microSHIFT Advent X зі співвідношенням зірок 30Т х 11-48Т
Гідравлічні гальма Tektro Draco з роторами 180 мм на обох колесах
Міцні колеса з «зубаними» покришками WTB Breakout 29x2.3"
Обіди підтримують безкамерне використання
Агресивні трейлові хардтейли, як-от Habit HT, дають змогу зробити старі прикатані трейли знову цікавими, адже брак підвіски змушує шукати нові траєкторії й робить старі маршрути непередбачуваними та веселими, ще й добре прокачує скіли. А ось використання такого хардтейлу як першого трейлового байка дає дуже гарну базу навичок, адже він вимагає кращого балансу та кращого контролю на спусках, а також кращої техніки стрибків, приземлень і швидкісних поворотів, ніж двопідвіс.
Динамічна геометрія Habit HT націлена на стабільність і легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама в поєднанні з дропером дають змогу безперешкодно виконувати будь-які гравіту елементи та проходити траси високої складності. Кут кермовий 64° і вилка з ходом 130 мм знадобляться на швидкісних спусках, особливо на ділянках із камінням і корінням. А кут підсідельної труби 76° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати в апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроєктована для технічних і складних трейлів, гравіті дисципліни та памп треку
Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C2
Пружинно-оливна вилка SR Suntour XCR LO Boost з ходом 130 мм
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм ззаду та 15х110 мм спереду
Дробер TranzX з ходом 100-130 мм (залежно від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
10-швидкісна трансмісія microSHIFT Advent X зі співвідношенням зірок 30Т х 11-48Т
Гідравлічні гальма Tektro Draco з роторами 180 мм на обох колесах
Міцні колеса з «зубаними» покришками WTB Breakout 29x2.3"
Обіди підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26302U25 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR LO Boost 29, 130mm travel, 15mm thru axle, tapered alloy steerer |
| Втулки | (F) Shimano MT400, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT400, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Locking Grips |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent X |
| Каретка | ProWheel BSA 73 |
| Картинки | 16717104,16717105,16717106,16717107,16717108,16717109 |
| Касета | microSHIFT Advent X, 11-48, 10-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Habit HT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Habit HT 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 3 рами — M 2025 BPL |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | TranzX dropper, internal routing, 31.6, 100mm (S), 120mm (M), 130mm (L-XL) |
| Покришки | WTB Breakout, 29x2.3", Comp |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Habit HT, SmartForm C2 Alloy, tapered headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA 73, 12mm thru axle, |
| Рост | 162-175 см |
| Кермова колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Кермо | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X, 10-Speed |
| Сідло | Cannondale Ergo XC |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Суперкенбек | Немає |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT200 hydraulic disc, 180/180mm RT10 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel, 30T, 55mm chainline |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 738 ₴






