
Велосипед 29" Cannondale HABIT Crb 2 рама — XL 2025 BPL
174 720 ₴
- В наявності
- Код: SKE-58-72
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C23201U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox Pike Select, 140mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steered, 42mm offset |
| Втулки | (F) Formula, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano TC500, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale TrailShroom |
| Діаметр колеса | 29" |
| Додаткові опції | StrapRack tool/stuff holder |
| Задній амортизатор | RockShox Deluxe Select+, DebonAir, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound |
| Задній перемикач | Shimano XT |
| Каретка | Shimano BSA 73 |
| Картинки | 16728875,16728876,16728877,16728878,16728879,16728880,16728881 |
| Касета | Shimano SLX, 10-51, 12-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські, Двохпідвіси |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale Habit |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Habit CRB 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale HABIT Crb 2 рама — XL 2025 BPL |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Stan's NoTubes Crest Arch MK4, 28h, tubeless ready |
| Підвіска | двопідвіс |
| Підсідельний штир | Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125mm (XS-S), 150mm (M), 170mm (L-XL) |
| Покришки | (F) Maxxis Dissector, 29x2.4" (27.5x2.4" - XS) 3C, EXO, tubeless ready, (R) Maxis Rekon, 29x2.4" (27.5x2.4" - XS) 3C, EXO, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Habit Full Carbon, 130mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered headtube |
| Рост | 180-195 см |
| Кермова колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Кермо | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки перемикання | Shimano SLX, 12-speed |
| Сідло | Cannondale Scoop Shallow Sport, steel rails |
| Спиці | DT Swiss Champion |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano Deore 6120 4-piston hydraulic disc, 180/180mm RT64 rotors, centerlock (or comparable depending on availability) |
| Гальмівні ручки | Shimano Deore hydraulic disc (or comparable depending on availability) |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano SLX, 12-speed |
| Шатуни | Shimano, FC-6120, 30T, 55mm chainline |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 720 ₴
