
Велосипед 29" Pride MARVEL 9.3 рама — L 2025 синій
21 840 ₴
- В наявності
- Код: SKE-54-82
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marvel 9.3 — це покращена версія аматорської моделі Marvel лінійки Pride Bikes. Цей велосипед чудово підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими.
Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 29" мають найкращий накат, ніж 27,5", а також вони більш прохідні на бездоріжжі, оскільки легше перекочуються через камені та ямки. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач.
Ключові особливості:
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії
Гідроформовані труби зі складним профілем забезпечують високу торсійну жорсткість
На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника
Можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила
Амортизаційна вилка GTMRK 362 з ходом 100 мм поглинає удари, роблячи їзду безпечнішою та комфортнішою
Виделка обладнана гідравлічним локаутом, який дає змогу зробити її жорсткою під час їзди вгору або рівним асфальтом
За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200
Колеса зібрані з двостінних ободів, що покращує їх міцність і витривалість, і втулок із накатистими промпідшипниками
Покришки з класичною шириною 2.1" і універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтівок
Трансмісія аматорського рівня 2х9, з новою групою перемикачів Shimano Cues, дає змогу підібрати передачі для будь-якого рельєфу
Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 29" мають найкращий накат, ніж 27,5", а також вони більш прохідні на бездоріжжі, оскільки легше перекочуються через камені та ямки. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач.
Ключові особливості:
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії
Гідроформовані труби зі складним профілем забезпечують високу торсійну жорсткість
На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника
Можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила
Амортизаційна вилка GTMRK 362 з ходом 100 мм поглинає удари, роблячи їзду безпечнішою та комфортнішою
Виделка обладнана гідравлічним локаутом, який дає змогу зробити її жорсткою під час їзди вгору або рівним асфальтом
За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200
Колеса зібрані з двостінних ободів, що покращує їх міцність і витривалість, і втулок із накатистими промпідшипниками
Покришки з класичною шириною 2.1" і універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтівок
Трансмісія аматорського рівня 2х9, з новою групою перемикачів Shimano Cues, дає змогу підібрати передачі для будь-якого рельєфу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL9325 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | GTMRK 362-HL-S-29” хід 100мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32сп., промпідшипник, ексцентрик |
| Вынос | PRIDE, S = 60мм, M= 75мм, L=90мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-U3020, CUES |
| Картинки | 16717894,16717895 |
| Касета | SHIMANO, 11-36T, 9 шв. |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marvel 9.3 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Pride MARVEL 9.3 рама - L 2025 синій |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20мм |
| Передній перемикач | SHIMANO SL-U4000, CUES |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 31,6x350, алюміній |
| Покришки | WANDA 29x2,1'', універсальні |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній , 29’’, гідроформінг, внутрішня проводка |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31,8х700мм, підйом 25мм, алюміній |
| Ручки перемикання | SHIMANO SL-U4000, CUES, 2x9 шв. |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Шатуни | Prowheel , 22/36T, S/M=170, L/XL=175мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 840 ₴


