
Велосипед 28" Pride SPROCKET 8.1 рама — L 2025 сірий
19 950 ₴
- В наявності
- Код: SKE-70-95
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Sprocket може викликати або повне порушення, або глибоке захоплення! По суті, це популярний гравійник Rocx, який повністю розібрали та заново зібрали, зробивши йому коротку та жорстку трекову геометрію та замінивши багатошвидкісну трансмісію на глухе передавання. Так, вийшло саме те, про що випліч, вийшов фікс для лісу, або треклокрос, якщо говорити правильнішими термінами.
Нова генерація Sprocket отримала деякі оновлення. Байк має нову геометрію, зокрема йому викликають каретку, щоб можна було закладати в повороти без страху зачепитися педаллю. Переднє механічне дискове гальмо було замінено на два гідравлічних гальма, що спрощує й робить безлопатеве використання велосипеда як на технічних гравійних зонах, так і як стрімке ситібайка, проте завжди можна зняти задній гальмо, повернувши Sprocket його треклокросовий бунтарський дух.
Також виробник попрацював над помилками. Змінили фіксацію втулок, які мали деякі проблеми, тепер вони збільшеного діаметра та набагато надійніші. А також прибрали з комплектації додаткове кермо (дропбар), яке для більшості покупців здавалося зайвим, проте збільшувало загальну вартість велосипеда.
Ключові особливості:
Жорсткий алюмінієвий фреймсет із короткою геометрією для треклокросу
Втулка фліп-флоп дає змогу вибирати між фіксованим передаванням і фривіллом
Дискові гідравлічні гальма на обох колесах
Бонки на вилці для енікейджів, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила, передній і задній багажники
Фреймсет дає змогу встановлювати зубасті покришки 700х45С
Втулки з картриджними підшипниками
Колеса підтримують безкамерне використання
Нова генерація Sprocket отримала деякі оновлення. Байк має нову геометрію, зокрема йому викликають каретку, щоб можна було закладати в повороти без страху зачепитися педаллю. Переднє механічне дискове гальмо було замінено на два гідравлічних гальма, що спрощує й робить безлопатеве використання велосипеда як на технічних гравійних зонах, так і як стрімке ситібайка, проте завжди можна зняти задній гальмо, повернувши Sprocket його треклокросовий бунтарський дух.
Також виробник попрацював над помилками. Змінили фіксацію втулок, які мали деякі проблеми, тепер вони збільшеного діаметра та набагато надійніші. А також прибрали з комплектації додаткове кермо (дропбар), яке для більшості покупців здавалося зайвим, проте збільшувало загальну вартість велосипеда.
Ключові особливості:
Жорсткий алюмінієвий фреймсет із короткою геометрією для треклокросу
Втулка фліп-флоп дає змогу вибирати між фіксованим передаванням і фривіллом
Дискові гідравлічні гальма на обох колесах
Бонки на вилці для енікейджів, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила, передній і задній багажники
Фреймсет дає змогу встановлювати зубасті покришки 700х45С
Втулки з картриджними підшипниками
Колеса підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | SPROCKET8125 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 6061Т, жорстка |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипники |
| Вынос | PRIDE, S= 60мм, M= 75, L,XL=90, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Картинки | 16717154,16717155 |
| Касета | Фіксована зірочка\фрівіл 18Т |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан,Фикс |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride SPROCKET |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Sprocket 8.1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride SPROCKET 8.1 рама - L 2025 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, під безкамерку, 17мм |
| Підсідельний штир | 31,6, 350мм, алюміній |
| Покришки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 28" горизонтальні дропаути |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, райзер, 31,8, ширина 760мм, підйом 6мм, батинг, алюміній |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Колір велосипеда | Темно-сірий |
| Шатуни | Samox, 170мм, 42Т, алюміній, під квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 950 ₴


